Подушка Xiaomi 8H 3-curve Neck Memory Cotton Pillow H1 50*30*10/7cm

  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Неодмінно багато хто стикався з проблемою незручності подушки, після якої страшенно боліла шия або спина.

Новітня комфортабельна антибактеріальна подушка 8H - відповідне рішення цієї проблеми, вона здатна підлаштовуватися під особливості форми голови, завдяки якій ви справді відчуєте, що таке здоровий сон.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Комфортна антибактеріальна подушка

Напевно кожен з Вас обізнаний про важливість здорового сну. І неодмінно багато хто стикався з проблемою незручності подушки, після якої страшенно боліла шия або спина. Новітня комфортабельна антибактеріальна подушка 8H - відповідне рішення цієї проблеми, вона здатна підлаштовуватися під особливості форми голови, завдяки якій ви справді відчуєте, що таке здоровий сон.

Здоровий сон

Максимальна зручність

Подушка 8H memory pillow cool lite важить всього 600 грам, при цьому вона досить компактна (50х30х10 см) і виконана у вигляді хвиль, досить просто підлаштовується під форму голови для забезпечення максимально зручної пози (більшою мірою це стосується шийних хребців) під час відпочинку або сну.

Хвилеподібна структура

Ніякого болю в шиї

Шийні хребці піддаються навантаженням в значній мірі у офісних працівників, у яких робочий процес проходить переважно в сидячому положенні. Переваги даної подушки безумовно будуть оціненені ними по достоїнству.

Турбота про ваше здоров'я

Ультрасучасні матеріали

Варто підкреслити, що дана подушка 8H знімає навантаження з голови і шиї протягом нічного / денного сну і прекрасно підійде для людей у яких є остеохондроз або артрит.

Американський підрозділ відомої компанії BASF, яка до того співпрацює з НАСА, поставляє необхідні для виробництва ультрасучасної подушки матеріали.

Унікальна технологія «CoolLite»

Комфорт в кожній деталі

Технологія «CoolLite», яка застосовується у виробництві 8H memory pillow створює відчуття певної прохолоди, а матеріал з більш ніж 5 мільйонами високомолекулярних сполук, надвисокої ступенем кристалічності 85%, володіє значним теплопроводящим ефектом.

Подушка 8H memory pillow позбавлена швів, що безумовно підкреслює її унікальний дизайн.

Вищий рівень стерильності

Антимікробна обробка

Крім характеристик зручності, подушка володіє і антибактеріальним ефектом. За рахунок дії іонів срібла в значній мірі обмежується вплив таких бактерій як NDM-1, H1N1, MRSA і сотень звичайних шкідливих мікробів. Нано іони срібла надають прекрасний противірусний, бектеріцідний і антисептичний ефект, забезпечуючи високий рівень стерильності на молекулярному рівні.

Підходить кожному

Всього 5 секунд для копіювання форми голови

Подушка 8H - це також ідеальний вибір для алергіків, а також для тих хто схильний до різних ЛОР-захворювань.

Висока щільність матеріалів подушки 8H дорівнює 50D, тому ви практично не відчуєте ніякого дискомфорту або тиску під час відпочинку / сну. Буде потрібно приблизно 3-5 секунд, щоб унікальна подушка 8H підлаштувалася під особливості структури вашої голови.

Здоровий сон - заряд бадьорості

1/3 частина нашого життя ми проводимо уві сні. 8H memory pillow cool lite позбавить Вас від необхідності перевертати або підлаштовувати подушку під вашу голову кілька разів за ніч, щоб забезпечити зручність для голови. З подушкою 8H Ви зможете добре відпочити після важкого робочого дня, що забезпечить вам заряд бадьорості на наступний день.

Найменування: Подушка 8H 3-curve Neck Memory Cotton Pillow H1 50*30*10/7cm
Бренд: 8H
Тип: Подушка
Розмір, см: 50 х 30 x 10 / 7
Зовнішня наволочка: Тканина CoolLite
Внутрішня наволочка: CleanCool
Щільність: 50D
Додатково: Всі дані вказані за результатами лабораторних досліджень. Через особливості навколишнього середовища дані можуть відрізнятися

Завантаження…