Подушка Xiaomi 8H Butterfly memory foam pillow H2

Не в наявності

Доставка

Звичайна ціна

Якісна подушка - запорука здорового сну

Безумовно багато хто стикався з проблемами болю в шиї та спині через незручність подушки. 8H Butterfly H2 - неймовірно комфортабельна антибактеріальна подушка, яка здатна підлаштовуватися під особливості форми вашої голови. Застосування найчистішого натурального матеріалу в конструкції подушки, посприяло забезпеченню чудового рівня еластичності виробу.

Завдяки безшовній конструкції, яка подбає про правильне розташування голови та шиї під час відпочинку/сну, ви зможете чудово відпочити та отримати заряд бадьорості на весь день.

Відгуки користувачів
Олександр, 16.01.2018
Отличный качественный товар!!! Отличная цена!!! Одни плюсы, я доволен!!! Товар к покупке рекомендую!!!
Всі відгуки

Здоровий сон

Подушка, яка піклується про ваше здоров'я

8H Butterfly H2 - подушка нового покоління, яка подбати про правильне вигині шиї, дозволить знизити навантаження на хребет і забезпечить максимально сприятливі умови для здорового сну.

Подушка 8H Butterfly memory foam pillow H2 дівчина відпочиває

Ніяких ознак втоми

Природне положенні шийних хребців

Як правило, шийні хребці в тій чи іншій мірі схильні до певних навантажень, які в кінцевому підсумку впливають на загальне самопочуття та викликають відчуття дискомфорту і втоми. Застосування досить м'якого і в той же час пружного матеріалу, який підлаштовується під особливості вашої шиї, сприяє зниженню навантаження з шийних хребців. Така конструкція забезпечує максимальний рівень комфорту користувачеві, який виразно оцінить всі переваги подушки 8H Butterfly H2.

Подушка 8H Butterfly memory foam pillow H2 дівчина спить на боці

Унікальна конструкція

Різні положення голови

Третину життя людина проводить уві сні. Саме тому варто приділити особливу увагу вибору постільних речей, які сприють хорошому і здоровому відпочинку. 8H Butterfly H2 підлаштовується під вашу голову під час сну, незважаючи на те в якому положенні ви звикли спати.

А. Висота підйому становить 10 см. Підходить для тих, хто звик спати на боці. При цьому зменшується тиск на голову, що сприяє хорошій циркуляції крові навколо шийного відділу хребта.

В. Висота підйому становить 7 см. Підходить для тих, хто зазвичай спить на спині. Ефективна фіксація шиї з боків, підтримка горизонтальної лінії шийного відділу хребта.

С. Підйом у вигляді дуги. Дозволяє підтримувати природну кривизну шийного відділу хребта, що сприяє більш глибокому сну.

Подушка 8H Butterfly memory foam pillow H2 в різних ракурсах

Німецькі технології

Подушка з високим показником щільності матеріалів

Висока щільність (50D) матеріалу, який застосовується в конструкції подушки, позбавить від відчуття дискомфорту або тиску на шию під час сну. Відсутність зазорів між подушкою та шиєю забезпечить більш щільне прилягання 8H Butterfly H2 до голови та шиї під час відпочинку. Всього кілька секунд і подушка підлаштується під особливості структури голови та шиї, сприяючи комфортному відпочинку.

Подушка 8H Butterfly memory foam pillow H2 щільність матеріалу

Швидке відновлення форми

Рівномірний розподіл навантаження

Подушка всього за кілька секунд здатна повернутися в свою первинну форму. Така конструкція перешкоджає її злежування та забезпечує плавний і рівномірний розподіл навантаження під час сну.

Подушка 8H Butterfly memory foam pillow H2 відновлення форми

Технологія «CleanCool» і «Polygiene»

Антибактеріальний захист

Один з підрозділів (розташований в США) відомої компанії BASF, поставляє висококласні матеріали для виробництва Butterfly H2. Завдяки застосуванню унікальних технологій «CleanCool» і «Polygiene» з використанням антибактеріальної тканини з іонами срібла, подушка не викликає подразнень, забезпечує цілодобову циркуляцію повітря, усуває запахи та перешкоджає розвитку мікробів NDM-1, H1N1, MRSA, а також інших шкідливих мікроорганізмів. Високий показник стерильності на молекулярному рівні!

Подушка 8H Butterfly memory foam pillow H2 технології

Подушка 8H Butterfly memory foam pillow H2 текстура

Дотик ніжності

Дуже м'який матеріал

Застосування топових матеріалів та ультрасучасних технологій забезпечили подушку не тільки висококласними якісними характеристиками, але приємною на дотик текстурою, яка створює чудовий естетичний ефект.

Подушка 8H Butterfly memory foam pillow H2 хвилеподібна структура

Особливий дизайн

Застібка-блискавка YKK дуже надійна та довговічна. Вона дозволить в один момент зняти/надіти наволочку. Стильний кантик розташований по краях подушки, підкреслює її витончений дизайн. Подушка не містить шкідливих речовин і відповідає світовим стандартам якості.

Подушка 8H Butterfly memory foam pillow H2 застібка-блискавка і кант

Найменування: Подушка 8H Butterfly memory foam pillow H2
Бренд: 8H
Тип: Подушка
Розмір: 50 х 30 х 10/ 6 см
Зовнішня наволочка: Декоративна тканина SCUBE з особливим плетінням
Внутрішня наволочка: Антибактеріальна тканина CleanCool
Щільність внутрішніх матеріалів: 50D
Функції: Підтримка комфортного положення тіла / захисна функція від шкідливих організмів

Завантаження…

Відгуки користувачів
Олександр, 16.01.2018
Отличный качественный товар!!! Отличная цена!!! Одни плюсы, я доволен!!! Товар к покупке рекомендую!!!
Додати коментар