Подушка Xiaomi 8H Massage pillow Z3 60*40*10

  • Бежевий

Доставка

Звичайна ціна

Комфортна антибактеріальна подушка

8Н Z3 - латексна подушка, яка забезпечить найбільш сприятливі умови для здорового сну.

Максимально відповідним матеріалом для виготовлення високоякісних подушок, є латекс. У технології виробництва 8Н Z3 задіяний натуральний, найчистіший Малайзійський латекс, який зберігає екологічно безпечний властивості подушки та забезпечує чудовий рівень еластичності.

Безшовна конструкція 8Н Z3, дозволить підтримувати голову і шию в зручному положенні під час сну і ви зможете відмінно відпочити та прокинутися з новими силами.

Пузирчаста поверхня для стимулювання кровообігу

Основною відмінністю 8Н Z3 від Z2 є пухирчаста поверхня, що додатково стимулює кровообіг і сприятливо впливає на якість сну.

Антибактеріальне покриття

Рolygiene® - це новітня антибактеріальна технологія, яка була розроблена групою шведських вчених. Розробники використовували цю технологію, щоб пригнічувати ріст грибків та бактерій, запобігти їх виникненню та розмноженню, захистити шкірний покрив людини від побічних впливів. Завдяки властивості придушення неприємних запахів, подушка 8H зберігає свіжість протягом всього дня.

Технологія «CleanCool»

Технологія «CleanCool», яка застосовується у виробництві 8H memory pillow, створює відчуття певної прохолоди, а матеріал з великою кількістю високомолекулярних сполук і надвисоким ступенем кристалічності, володіє значним теплопровідним ефектом.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Найменування: Латексна подушка 8Н Z3
Бренд: 8H
Розмір: 600 х 400 х 120 мм
Внутрішній наповнювач: Натуральний латекс + бавовна
Зовнішній матеріал: Захисний матеріал від кліщів Evalon
Технології тканини наволочки: CleanCool
Функції: Підтримка комфортного положення тіла / захисна функція від шкідливих організмів / стимулювання кровообігу
Вага: 1.3 кг
Колір: Бежевий