Подушка латексна Xiaomi JSEIF

Таїландський латекс

В одній подушці JSEIF міститься латексна рідина з 30 каучукових дерев. Після фізичного спінювання чистота латексу становить понад 90%.

Подушка з розумною структурою

Розумна подушка поділена на зону для спини, зону для сну на боці та зону для підтримки голови. Після того як ви повертаєтеся під час сну на іншу сторону, ваша голова, шия, плечі та тіло будуть все ще максимально прямими, щоб запобігти сколіозу і розслабити все ваше тіло.

Інфрачервоний обігрів

Інфрачервоний обігрів дозволяє знімати больові відчуття і втому з шиї покращуючи кровообіг і створюючи більш комфортні умови для сну.

3 рівні регулювання температури

З триступеневим регулюванням температури (38-41 °С, 43-46 °С 49-53 °С) ви можете вибирати найбільш оптимальний для вас рівень обігріву.

Заспокійлива музика допомагає швидше заснути

Подушка JSEIF має вбудований стереодинамік, а професійний звуковий резонатор SPK дозволяє користувачам відчувати ефект об'ємного звучання.

Вбудована ретельно підібрана легка музика, яка використовує звуки природи, допоможе вам розслабити своє тіло і розум, пташиний шепіт, дзижчання комах, дозволить вам перейнятися атмосферою навколишнього світу, ніби ви відпочиваєте на природі.

Підтримка підключення по Bluetooth

Ця подушка також підтримує підключення по Bluetooth. Ви можете використовувати музичний додаток в своєму смартфоні для відтворення улюблених пісень.

Бавовна + графен

Стільникова структура сумішей бавовни та графена легше проводить тепло і забезпечує циркуляцію повітря. Наволочка не тільки легка і шовковиста, але також володіє антибактеріальними функціями, теплопровідністю і вентиляцією, що забезпечує комфортний сон.

Інтелектуальний контроль температури

Подушка JSEIF має вбудований інтелектуальний чіп контролю температури, щоб запобігти перевантаженню по струму, перенапруженню, перегріву та інших шкідливих умов для організму людини, а також захистити ваш сон.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Подушка (жіноча модель)
Бренд: JSEIF
Матеріал подушки: 93% тайський натуральний латекс
7% оксид цинку і силікат
Внутрішня наволочка: 100% поліестер
Зовнішня наволочка: 73% бавовна, 24% бамбукове вугілля, віскоза, 3% нейлон
Бічна тканина: 100% поліефірне волокно
Діапазон нагріву: 38-53 °С
Блок живлення: 5В DC
Споживана потужність: 10 Вт (вбудований акумулятор 3000 мАг)
Розмір: 34 х 60 х 5 / 8 см
Вага: Близько 1 кг