Ортопедична подушка підголовник Xiaomi 8H Neck pillow U1 Beige

  • Бежевий

Доставка

Звичайна ціна

Комфортна подушка-рукав для сну в транспорті, офісі, поїздці. Подушка виконана з натурального бавовняного матеріалу і оброблена гіпоалергенним розчином. Виріб трансформується в затишне м'яке кільце, c яким Ви справді відчуєте, що таке комфортний відпочинок.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Подушка-помічниця

8H завжди піклується про своїх шанувальників і про їхній комфорт у всіх життєвих ситуаціях. Подушка-рукав Neck pillow 8H U1 здивує своєю турботою про Ваше самопочуття та комфорт в не зовсім комфортних ситуаціях: робота в незручному офісному кріслі, тривалий авіапереліт або втомлива поїздка.

Ортопедична подушка підголовник Xiaomi 8H Neck pillow U1 дівчина спить

Подушка-рукав

Як же виглядає наша диво-подушка?

Neck pillow 8H U1 являє собою рукав з бавовни, наповнений спеціальним матеріалом, у склад якого входять частки гіпоалергенного латексу. Це дозволяє подушці прийняти необхідну форму, тобто, надати можливість Вашій шиї або попереку зайняти максимально зручне положення. Маючи діаметр 16.5 см та довжину 64 см, вона з цим чудово справляється. На подушці є кнопочка та ремінець, за допомогою яких відбувається фіксація.

Ортопедична подушка підголовник Xiaomi 8H Neck pillow U1 дівчина спить

8Н – на сторожі Вашого сну

Згідно дослідженням, світлі та ніжні відтінки сприяють більш швидкому зануренню у сон. Приємний колір допоможе Вам розслабитися та скоріше заснути.

Безбека здоров'я - передусім!

Матеріал, яким обтягнена подушка, оброблений спеціальним розчином з іонами срібла, які не дозволяють більшості бактерій поселитися на подушці. Ви завжди можете бути спокійними за чистоту та гігієну Вашого тіла!

Ортопедична подушка підголовник Xiaomi 8H Neck pillow U1 з різних ракурсів

Комфорт та довголіття!

За рахунок того, що подушка обтягнена спеціальною бавовною Tianzhu - вона дуже м'яка та не скочується. Xiaomi рекомендує користати подушку протягом двох років. Погодьтесь - це достатньо довгий період життя для делікатного предмета, який завжди з Вами.

Ортопедична подушка підголовник Xiaomi 8H Neck pillow U1 матеріал

Назва: Подушка Neck Pillow 8Н U1
Бренд: 8H
Розмір: Довжина: 64 см, діаметр: 6.5 см
Внутрішній наповнювач: Гіпоалергенний латекс + бавовна
Зовнішній матеріал: Хлопок Tianzhu
Технологія тканини наволочки: CleanCool
Функції: Підтримка комфортного положення тіла / захисна функція від шкідливих організмів
Колір: Бежевий

Завантаження…