Подушка Xiaomi JSEIF 34x60x5/8cm

Подушка з натурального тайського латексу

Інтелектуальна латексна подушка для сну JSEIF має дві версії, які відрізняються як за довжиною, так і по ширині 34 см × 60 см, з точки зору висоти, низька подушка становить 5-8 см, а висока подушка – 7-11 см.

У подушці використовується гнучкий та зносостійкий латекс з Таїланду. В одній подушці JSEIF міститься 30 каучукових дерев.

Внутрішня наволочка виготовлена ​​з натурального поліестеру, а зовнішня – з комбінації бавовни, бамбукового вугілля, віскози та нейлону.

Комфортні зони для сну

Подушка має стильний дизайн у вигляді метелика та розділений на спальну потиличну зону, бічну зону сну та зону підтримки голови.

Функція масажу з 15-рівневим регулюванням сили

Подушка включає функцію масажу шиї з використанням низькочастотного імпульсного слабкого струму нижче 1000 Гц, який нешкідливий для тіла людини і виконується за допомогою трьох масажних пластирів, має 15 рівнів контролю сили, режим розминання, режим голковколювання та режим масажу.

6 режимів обігріву

Крім того, подушка має обігріваючу конструкцію зі стабільним виходом інфрачервоного випромінювання. Ви можете вибрати один із шести температурних режимів в діапазоні 38-53 градусів за Цельсієм.

Вбудовані стереодинаміки

Ще однією «фішкою» цієї подушки, є наявність двох вбудованих стереодинаміків. В результаті музика передається по слухового нерву через череп.

Синхронізація через Bluetooth

Подушка JSEIF підтримує з'єднання Bluetooth, інтелектуальний моніторинг сну, встановлені пакети допомоги для сну, автоматичне відключення та інші функції.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Подушка
Бренд: JSEIF
Матеріал подушки: ​​Тайський натуральний латекс
Внутрішня наволочка: Поліестер
Зовнішня наволочка: 73% бавовна, 24% бамбукове вугілля, віскоза, 3% нейлон
Діапазон нагріву: 38-53 °С
Блок живлення: 5В DC
Споживана потужність: 10 Вт
Розмір: 34 x 60 x 5/8 см
Вага: Близько 1 кг