Подушка з наповнювачем з гречаного лушпиння Tonight 38 * 65cm

  • Білий

Доставка

Звичайна ціна

Подушка з унікальними ортопедичними властивостями

Подушка з гречаного лушпиння, володіє унікальними ортопедичними властивостями. Завдяки особливій структурі - вона забезпечує ніжний точковий масаж і здатна запобігти неприємним відчуттям дискомфорту позбавляючи від безсоння.

Подушка Tonight повторює контури шиї та голови користувача, а також забезпечує міцну опору для шийних хребців, що позбавить від проблем пов'язаних з неправильним положенням голови по відношенню до хребта під час сну та «подарує» здоровий сон і гарний настрій.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Матеріал, який подбає про ваше здоров'я

Татарська гречка

Нове покоління подушки для сну Tonight виконаної з татарського гречаного лушпиння, володіє унікальними корисними корисними властивостями. Гречана лузга стане надійною опорою для голови та шиї, позбавляючи їх від неправильного розташування під час сну, і згодом попереджає появу безсоння, а також розвиток артриту, сколіозу та остеохондрозу.

Зовнішня антибактеріальна оболонка DuPont стане надійним бар'єром від появи та розвитку пилових і постільних кліщів, і інших мікроорганізмів.

Подушка з наповнювачем з гречаного лушпиння Tonight 38 * 65cm дівчина відпочиває на спині

Сегментована конструкція

4 секції - надійна фіксація

Форма подушки Tonight була розроблена за японською технологією «золотої подушки для сну». Поділ подушки на 4 секції, перешкоджає зсуву гречаного лушпиння за межі певного сегмента. Така конструкція дозволить виробу підлаштуватися під контури вашої голови та шиї, забезпечуючи природній розслаблений стан під час відпочинку.

Подушка з наповнювачем з гречаного лушпиння Tonight 38 * 65cm крупним планом

Унікальні властивості

Комфортний сон

Унікальні ортопедичні властивості гречаного лушпиння характеризуються ще і своєю абсолютною гігроскопічністю, а також здатністю тривалий час зберігати прохолоду та сухість.

Подушка з наповнювачем з гречаного лушпиння Tonight 38 * 65cm дівчина спить на боці

Особлива секція підголівника та потиличної області подбає про правильне розташування голови та шиї під час сну на боці (зменшується тиск на голову, що сприяє хорошій циркуляції крові навколо шийного відділу хребта) або спині (ефективно фіксує шию з боків, підтримуючи горизонтальну лінію шийного відділу хребта), завдяки чому, ви зможете добре відпочити та отримати заряд бадьорості на весь день.

Подушка з наповнювачем з гречаного лушпиння Tonight 38 * 65cm конструкція подушки

Заряд бадьорості на весь день

Тканина подушки виконана з приємною на дотик вологостійкої антибактеріальної тканини DuPont, яка не викликає алергічних реакцій і забезпечує ефективний захист від мікроорганізмів.

Подушка з наповнювачем з гречаного лушпиння Tonight 38 * 65cm водонепроникність

Унікальна мікропориста структура матеріалу володіє відмінною повітропроникністю і бар'єрними властивостями, завдяки яким може ефективно блокувати пилових кліщів/бактерій та інші шкідливі мікроорганізми. На бічній стороні подушки розташована дуже надійна застібка-блискавка, яка дозволить замінити вміст подушки на більш свіжий наповнювач.

Подушка з наповнювачем з гречаного лушпиння Tonight 38 * 65cm застібка і наповнювач

Гречана лузга підтримує голову протягом всієї ночі, створюючи приємний масажний ефект, знімаючи з м'язів стрес, розслабляючи і заспокоюючи їх, сприяючи тим самим їх відновленню.

Подушка з наповнювачем з гречаного лушпиння Tonight 38 * 65cm гречана лузга

Подушка з наповнювачем з гречаного лушпиння Tonight 38 * 65cm жменя гречки

Матеріал наволочки: Бавовна (18%), поліестер (82%)
Бренд: PMA
Внутрішній наповнювач: Гречана лузга
Розмір: 38 x 65 см
Колір: Білий
Вага: 2 кг
Рекомендації: Не можна мити, гладити. Можна сушити на сонці, але не пересушувати.