Поглинач запаху для холодильника Viomi

Ефективна стерилізація діоксидом хлору

Поглинач запаху Viomi може активно вивільняти безпечний стерилізує газ з діоксиду хлору, ефективно знищувати поширені в холодильнику бактерії, такі як кишкова паличка, лістерія, сальмонела, золотистий стафілокок і т.ін., а також ефективно продовжувати цикл підтримки свіжості.

Діоксид хлору – це безпечний дезінфікуючий засіб, схвалений Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ). Це звичайний матеріал для дезінфекції продуктів харчування, стерилізації в громадських місцях, а також зберігання та консервації. Він безпечний та надійний для літніх людей, дітей і домашніх тварин*.

*Згідно зі звітом Центру мікробіологічного аналізу та випробувань провінції Гуандун, ступінь стерилізації різних бактерій перевищує 99.99%.

Широкий спектр застосування

У порівнянні з дезинфікуючою рідиною і дезинфікуючим порошком, поглинач запаху Viomi має більш широкий спектр застосування. Він може встановлюватися в шифоньєрах, шафах для взуття, кухонних шафах, холодильниках та інших місцях.

Це дозволяє не тільки видаляти бактерії в замкнутому просторі, але також усувати затхлість та неприємний запах.

Своєчасна заміна

Поглинач запаху Viomi використовує коричнево-жовтий гель, і колір змінюється в міру збільшення часу використання. Коли вміст повністю білій – це вказує на те, що термін дії пристрою закінчився і слід його замінити.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Поглинач запаху для холодильника
Бренд: VioMi
Основні компоненти матеріалів, що виділяють діоксид хлору: Вихідний агент, активаційний розчин, деіонізована вода
Умови зберігання: Сухі та вентильовані приміщення, уникати світла, уникати високої температури
Розмір: Ф75 x 104 мм
Вага: 100 г
Термін придатності: Невідкритий і поміщений в прохолодне місце (18 місяців), 90-120 днів в нормальних умовах використання після відкриття
Уточнення: Наведені вище дані через зміни в об'єктивному середовищі можуть відрізнятися при фактичному використанні