Полунична паста 550 г

Доставка

Звичайна ціна

Гомогенізовані ягоди полуниці з подрібненими насінням

При вживанні свіжих ягід полуниці, такі корисні компоненти: антиоксиданти, Омега 3-6-9 тощо, що містяться в кісточках - не засвоюються організмом. Застосування інноваційної технології HTD в полуничній пасті, дозволяє засвоюватися настільки важливим і корисним для організму компонентів. Полунична паста не містить цукру, води і консервантів.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Полуничну пасту LiQberry рекомендується їсти в якості одного з джерел корисних біологічно активних компонентів: біофлавоноїдів, антоціанів, мікроелементів, органічних кислот, вітамінів для загального зміцнення організму при нирковій недостатності, безсонні, захворюваннях серцево-судинної системи, порушення сольового обміну, атеросклерозі.

Зверніть увагу! Полунична паста не є лікарським препаратом.

Спосіб застосування: дітям від 3 років і старше: від 2.5 до 5 мл (по 0.5-1 чайній ложці), дорослим: від 25 до 50 мл (по 0.5-1 столовій ложці) по 2-3 рази на добу після прийому їжі. Дозу не перевищувати!

Курс застосування: від 1 до 2 місяців. Перед вживанням рекомендується проконсультуватися з лікарем. Курс можна повторювати.

Протипоказання: загострення сечокам'яної хвороби, гастрит, гастродуоденіта, годування грудьми, виразкова хвороба, індивідуальна непереносимість.

Умови зберігання полуничної пасти: зберігати в 550 г скляній тарі виробника при температурі від 0 ° С до 25 ° С (без різких стрибків температури) і при відносному рівні вологості до 75%. Після відкриття скляної тари, зберігати в холодильнику при температурі 4 ± 2 ° С і вжити протягом 30 днів.

Полунична паста 550г крупним планом

Склад: 100% гомогенізована органічна полуниця з подрібненим насінням (включає дрібнодиспенсорну фракцію кісточок)
Бренд: Liqberry
Форма випуску: 550 г у скляній тарі
Харчова цінність та калорійність на 100 г продукту, не менше: Білки - 1,8 г; жири - 0 г; вуглеводи - 8,1, клітковина - 4,0; 39,6 ккал / 165,7 кДж
Примітка: Не є лікарським засобом