Поперековий масажер Xiaomi Momoda (SX351) White

Подбає про здоров'я вашої попереку

Масажер Momoda SX351 для поперекового відділу, використовуючи багатовимірну вібрацію, гарячий масаж, витягування поперекового відділу хребта, витягування попереку, забезпечує повернення до нормального поперекової кривої 26°.

Його вбудований багатовимірний вібраційний модуль забезпечує ритмічний вібраційний масаж за рахунок зміни частоти, струшування м'язів талії та пом'якшення тиску в області талії.

Прогріває і масажує

Масажер обладнаний функцією гарячого стиснення. Після включення цієї функції, ви можете бачити, як спектральне світло в центрі поперекового відділу хребта ритмічно мерехтить, що є наслідком відхилення від нормальної поперекової кривої. Спираючись за допомогою масажера на поперековий відділ хребта, інфрачервоний випромінювач буде прогрівати, і передавати тепло поперековим хребцям.

Три температурних режими

Температуру нагрівання можна регулювати, встановивши значення на 45 °C, 55 °C і 65 °C. Функція прогріву дозволить поліпшити циркуляцію крові та знизити больові відчуття в поперековому відділі хребта.

Ваш домашній спа-масажист

Цей поперековий масажер не тільки масажує вашу талію, але також дозволяє змінити форму поперекового відділу хребта до нормальної фізіологічної кривої 26°. Завдяки розширенню і стиску подушки з електронним управлінням здійснюється ритмічне розширення попереку вгору і вниз, і поступово формується нормальна кривизна поперекових м'язів.

Інтелектуальний режим 15-хвилинного масажу рівносильний одному відвідуванню спа-масажиста.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Поперековий масажер
Бренд: Momoda
Модель: SX351
Номінальна напруга: 220 В
Номінальна потужність: 24 Вт
Номінальний струм:
Розмір: 433 x 215 x 69 мм
Вага: 1.68 кг
Колір: Білий