Поперековий масажер Xiaomi Momoda (SX351) White

  • Білий
  • 12 місяців

Подбає про здоров'я вашої попереку

Масажер Momoda SX351 для поперекового відділу, використовуючи багатовимірну вібрацію, гарячий масаж, витягування поперекового відділу хребта, витягування попереку, забезпечує повернення до нормального поперекової кривої 26°.

Його вбудований багатовимірний вібраційний модуль забезпечує ритмічний вібраційний масаж за рахунок зміни частоти, струшування м'язів талії та пом'якшення тиску в області талії.

Прогріває і масажує

Масажер обладнаний функцією гарячого стиснення. Після включення цієї функції, ви можете бачити, як спектральне світло в центрі поперекового відділу хребта ритмічно мерехтить, що є наслідком відхилення від нормальної поперекової кривої. Спираючись за допомогою масажера на поперековий відділ хребта, інфрачервоний випромінювач буде прогрівати, і передавати тепло поперековим хребцям.

Три температурних режими

Температуру нагрівання можна регулювати, встановивши значення на 45 °C, 55 °C і 65 °C. Функція прогріву дозволить поліпшити циркуляцію крові та знизити больові відчуття в поперековому відділі хребта.

Ваш домашній спа-масажист

Цей поперековий масажер не тільки масажує вашу талію, але також дозволяє змінити форму поперекового відділу хребта до нормальної фізіологічної кривої 26°. Завдяки розширенню і стиску подушки з електронним управлінням здійснюється ритмічне розширення попереку вгору і вниз, і поступово формується нормальна кривизна поперекових м'язів.

Інтелектуальний режим 15-хвилинного масажу рівносильний одному відвідуванню спа-масажиста.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Поперековий масажер
Бренд: Momoda
Модель: SX351
Номінальна напруга: 220 В
Номінальна потужність: 24 Вт
Номінальний струм:
Розмір: 433 x 215 x 69 мм
Вага: 1.68 кг
Колір: Білий