Портативна акустика + Бездротовий З/П Xiaomi Qualitell Wireless Noise Speaker White (ZS1001)

Якщо ви шукаєте Bluetooth-динамік, який може відтворювати тиху музику і при цьому підтримує функцію бездротової зарядки, то Qualitell ZS1001 стане для вас ідеальним рішенням.

Bluetooth-динамік, який допоможе вам заснути

Унікальною особливістю Bluetooth-динаміка Qualitell ZS1001 є можливість імітувати 7 звуків природи. Зокрема, звук вітру, звук дощу, звук дзюркотливих хвиль, звук дерев від подуву вітру, звук дзюрчання струмка, писк комах і щебетання птахів. Ці звуки допоможуть заспокоїтися, розслабитися та легше заснути.

Підтримує відтворення музики через Bluetooth

Qualitell ZS1001 обладнаний Bluetooth 5.0 з ефективним і стабільним діапазоном підключення до 10 м.

Динамік дає можливість підключення до таких пристроїв, як смартфони, планшети, щоб ви могли насолоджуватися прослуховуванням музики.

У той же час Qualitell ZS1001 підтримує дзвінки в режимі гучного зв'язку, користувачам достатньо одного дотику, щоб призупинити відтворення музики і відповісти на дзвінок.

Потужне і об'ємне звучання

Крім того, портативна акустика Qualitell обладнана 20 Вт підсилювачем Texas і 52-міліметровими динаміками для забезпечення об'ємного звучання.

Бездротова зарядка

Bluetooth-динамік Qualitell ZS1001 підтримує протокол швидкої зарядки EPP потужністю 10 Вт. Крім того, в динамік вбудований чіп захисту живлення для безпеки пристрою і користувача.

Процес зарядки досить простий, користувачам просто потрібно покласти смартфон на верхню частину корпусу Qualitell ZS1001, після чого автоматично активується процес зарядки.

Зверніть увагу, що динамік підтримує вхід для швидкої зарядки постійного струму 5 В / 2 А чи 9 В / 2 А, користувачам необхідно знайти відповідний адаптер.

Виконаний в ретро-стилі

Qualitell ZS1001 з бездротовою зарядкою має дизайн, що поєднує в собі мінімалізм і унікальний ретро-стиль.

Дизайн нагадує старовинні радіоприймачі. Він обладнаний кнопками включення/вимикання смартфона, сенсорною панеллю для налаштування відтворення/паузи музики.

Акустична система також оснащена протиковзким силіконовим покриттям.

Незважаючи на компактні габарити, пристрій працює від акумулятора до 8 годин без підзарядки (в залежності від рівня гучності).

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Портативна акустика + Бездротовий З/П
Бренд: QualiteLL
Модель: ZS1001
Bluetooth версія: 5.0
Потужність динаміка: 4 Ом 5 ​​Вт
Ємність акумулятора: 3.7 В ⎓ 1800 мАг
Бездротовий зарядний пристрій підтримує: 5 Вт / 10 Вт
Вхід: DC 5 В / 2 А або 9 В / 2 А
Розмір: 150 x 87 x 76.5 мм
Вага: 435 г ± 5 г
Розмір упаковки: 350 х 120 мм
Колір: Білий