Портативна акустика Xiaomi Mi Outdoor Bluetooth Speaker (FXR4086TY)

Стильний дизайн

Bluetooth-динамік Xiaomi має довгу циліндричну форму з класичним чорним забарвленням. Зовнішня частина динаміка виготовлена ​​з міцної м'якої гуми, покритої тканиною по всьому корпусу для посилення витонченості пристрою.

Еластичний помаранчевий ремінець

Динамік оснащений стильним і зручним у використанні помаранчевий ремінцем для підвішування. Ремінець виконаний з тканого матеріалу і володіє високою еластичністю.

Міцна опорна конструкція

Конструкція з опорою для шнурка витримує 380 г вагу динаміка, що дозволяє користувачам повісити динамік на сумку або рюкзак, не побоюючись зламати або впустити його під час руху.

Всеспрямований звук

Пристрій обладнаний 52 мм динаміком, що покриває всю окружність Mi Outdoor. Тому, незважаючи на компактність, він здатний забезпечити досить гучне і збалансоване звучання.

2 високочутливих мікрофони для голосового зв'язку

Крім того, Bluetooth-динамік обладнаний 2 високочутливими мікрофонами. При надходженні виклику просто натисніть кнопку живлення та говоріть у мікрофон, розташований під кнопкою гучності. Алгоритм ехоподавлення і алгоритм придушення шуму навколишнього середовища додані для забезпечення високої якості виклику.

Стабільне з'єднання по Bluetooth 5.0

Зовнішній динамік Mi Outdoor оснащений Bluetooth 5.0 для стабільного сигналу підключення в радіусі 10 метрів, забезпечення швидкої та плавної передачі звуку, що допомагає поліпшити відтворення музики, уникаючи розмитості.

До 8 годин безперервного відтворення музики

Bluetooth-динамік споживає мало енергії тому незважаючи на те, що він обладнаний батареєю ємністю 2600 мАч, може забезпечити безперервне відтворення музики протягом 8 годин при 100% гучності.

Надійний захист корпусу

Корпус динаміка надійно захищений від пилу і бризок води, що може запобігти пошкодженню внутрішніх компонентів пристрою.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Bluetooth-динамік
Бренд: Mi
Bluetooth з'єднання: Bluetooth 5.0
Відстань з'єднання: 10 м
Протокол Bluetooh: HFP / A2DP / AVRCP
Тривалість відтворення музики: 8 годин (при 100% гучності)
Пило і водонепроникний стандарт: IP55
Порт зарядки: Type-C
Розмір: 73 х 73 х 147 мм
Вага: Близько 380 г