Портативна інтелектуальна барабанна установка Xiaomi ANYSEN

Портативний дизайн

Портативний електронний барабан ANYSEN, як і професійні барабанні установки, має стіл для ударних, 2 барабанні палички і ножну педаль з повною опорою.

Відмінною рисою барабанної установки ANYSEN, є її виключно висока мобільність, коли користувачі можуть згорнути барабан і взяти його з собою для використання на природі.

Інтегрований акумулятор

Оскільки електронний барабан ANYSEN обладнаний перезаряджаємим літієвим акумулятором, ви можете з комфортом використовувати ударну установку в будь-який час, не прив'язуючись до джерела живлення.

Практична конструкція

Поверхня електронного барабана ANYSEN виготовлена ​​з екологічно чистого силіконового матеріалу та має хорошу гідроізоляцію.

Крім того, цей матеріал також відомий своєю високою міцністю, стійкістю до падіння і, зокрема, дуже хорошою пластичністю, що робить його більш зручним для користувачів при зберіганні та переміщенні.

9 елементів барабанної установки ANYSEN

Барабанна установка ANYSEN складається з 9 елементів, в тому числі 2 креш-тарілок, Open Close Hi-hat, High Tom, Low Tom, Ride Cymbal, Bass Drum, Snare Drum, Floor Tom.

Вбудовані динаміки, розширте інтерфейс підключення

Портативний електронний барабан ANYSEN також має 2 динаміка зі стереозвуком, висока точність відтворення, передача з нульовою затримкою для більш реалістичного звучання барабанів.

Крім того, барабанна установка ANYSEN також інтегрована з надзвичайно багатими інтерфейсами підключення, включаючи Type-C, Pedal, 3.5 мм, AUX для широкої сумісності, забезпечуючи гарне сполучення з багатьма вихідними інтерфейсами.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Портативна інтелектуальна барабанна установка
Бренд: ANYSEN
Матеріали: АБС-пластик, силікон і електронні компоненти
Розмір: 430 x 493 мм
Вага: 745 г