Портативна мінімийка Xiaomi Lekong Handheld Lithium Battery High Pressure Washer Standard Model (LK01-20V)

  • Чорний
  • 24 місяця

Портативна бездротова автомийка

Бездротова портативна мінімийка Lekong LK01-20V живиться від п'ятиелементної літієвої батареї ємністю 2000 мАг.

Акумуляторна батарея складається з п'яти високоякісних літієвих батарей, все з коефіцієнтом розряду 10c, з низьким виділенням тепла і відсутністю необхідності в спеціальних каналах відведення тепла; і може підтримувати тривалий термін служби батареї більше 40 хвилин, що спрощує очищення всього автомобіля*.

*Примітка: після 300 раз безперервного використання залишається понад 80% вихідної потужності.

Запатентована конструкція мікронасоса

Потужний щітковий двигун використовується в якості основного силового компонента. У корпусі насоса використовується кривошипно-шатунний механізм для приводу конструкції з одним плунжером і конструкція накопичувача енергії під високим тиском, яка може забезпечувати імпульсну потужність, виробляти сильне всмоктування та подавати воду до насоса, а потім швидко виштовхувати його.

Тиск може досягати 3.5 МПа або більше, і це не зашкодить лакофарбову поверхню; з енергозберігаючим потоком 120 л/год 1 відро води (близько 25 літрів) можна повноцінно помити автомобіль.

Зручне використання

Портативна автомийка Lekong LK01-20V важить всього 1.5 кг.

Конструкція центра ваги більш ергономічна, і користувач не відчуває ніяких незручностей при роботі, і нею можна легко управляти, навіть якщо тримати її однією рукою.

Інтегрована конструкція

Похилий кут 0°, 20°, 20°, 40°, душ, замочування, 6 режимів виходу води, щоб задовольнити потреби в ефективному очищенні від різного ступеня забруднень.

Інтегрована конструкція стержня виключає необхідність заміни розпилювального стрижня під час процесу очищення, роблячи очистку більш плавною та ефективної.

Немає необхідності підключати кран, режим самовсмоктування води не обмежений джерелом води, а водопровідна труба з ПВХ і корпус мають систему фільтрації, яка може ефективно блокувати залишки, гнилі листя та інші забруднення у водоймі і ефективно захищати фарбу автомобіля.

Різноманітність сценаріїв у міру використання

Портативна мінімийка Lekong LK01-20V оснащена шістьма водяними форсунками, які можуть регулювати тип води, повертаючи форсунки, відповідно до вимог очищення різних забруднень.

Більш просте очищення одним натиском

Lekong LK01-20V обладнаний подовжувальним стрижнем довжиною 46 см, який може вирішити проблему миття високих поверхонь.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Мийка високого тиску
Бренд: Lekong
Модель: LK01-20V
Номінальний тиск: 22 бар
Піковий тиск: 35 бар
Номінальна витрата води: 120 л/год
Потужність двигуна: 180 Вт
Напруга / частота: DC 20В
Акумулятор: Літієва батарея потужністю 2000 мАг х 5
Зарядний пристрій: 22 В, 0.5 А
Довжина шланга: 6 метрів
Розмір: 275 х 213 х 68 мм
Вага: 1.5 кг (мийка + акумулятор)