Портативна складана коляска для домашніх тварин Xiaomi Mini Monstar Blue 74x47x100cm

2 варіації колясок зі складаною конструкцією

Тепер ви можете прогулюватися в парку з домашнім улюбленцем, везучи його в портативній складаній колясці Mini Monstar.

Коляска випускається в двох варіаціях. Перша має розмір 77 x 45 x 88 см, а в складеному вигляді її габарити 38 x 20 x 90 см.

Друга модель коляски для невеликих кішок і собак в робочому стані має наступні розміри 74 x 47 x 100 см і відповідно в складеному вигляді відрізняється досить компактними габаритами 38 x 20 x 90 см.

Коляска важить 3.8 кг/5.1 кг, а завдяки можливості складання при натисканні всього однієї кнопки, її з легкістю можна помістити в багажник автомобіля.

Комфортна тканинна клітка для тварин

Також варто відзначити, що обидва види колясок мають свого роду ремінь безпеки та комфортну клітку, в якій і буде перебувати тварина.

Перший вид коляски обладнаний кліткою розміром 58 x 30 x 50 см, яка розрахована на домашнього улюбленця вагою до 15 кг.

Другий вид коляски призначений для домашніх тварин з такою же вагою (до 15 кг), а клітка розміром 55 x 35 x 65 см, має досить простору для комфортного перебування кішки або собаки протягом всієї прогулянки.

При цьому все зроблено для забезпечення природної циркуляції повітря і створення умов гарної видимості всього, що відбувається навколо.

Так що подорожувати в колясці вашій кішці або собаці буде дуже цікаво!

Практична конструкція

Коляска для тварин обшита досить популярною тканиною Оксфорд, яка доповнює практичність сталевого каркаса виробу. Шини коляски Mini Monstar виготовлені з якісного і еластичного етиленвінілацетату (EVA).

Передні колеса, які до того ж можуть обертатися на 360 градусів, обладнані амортизатором, який пом'якшує вібрації в процесі переміщення по дорожніх нерівностей.

Так само в конструкції коляски для тварин передбачений ножні гальма, відсіки для зберігання корму та інших аксесуарів для тварин.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Портативна коляска для домашніх тварин
Бренд: Mini Monstar
Призначення: Для невеликих кішок і собак
Матеріали: Тканина Оксфорд, залізна рама, шини EVA
Максимальна вага тварини: 15 кг
Розмір клітки: 55 x 35 x 65 см
Розширений розмір: 74 x 47 x 100 см
Розмір в складеному вигляді: 38 x 20 x 90 см
Вага: 5.1 кг