Портативна сушарка Xiaomi CleanFly White (FDP-SM)

Портативна сушарка з PTC нагрівачем

Інтелектуальна портативна сушарка для білизни CleanFly (FDP-SM) використовує безпечну та надійну технологію керамічного нагріву PTC, яка має набагато вищу теплову ефективність і безпеку, ніж традиційна технологія нагрівальних дротів.

Концентрований теплообмін

Двостороння конвекція, тепловий потік може швидко заповнити всю сушильну середу. Завдяки використанню тканої конструкції чохла високої щільності, в порівнянні з сушарками відкритого типу, тепло буде більш концентрованим. Манжети, кишені брюк та інші важкодоступні для сушки місця можуть бути повністю висушені.

Підвісна дизайн. Точний температурний контроль.

Завдяки підвісному дизайну з гаком, який здатний витримувати навантаження до 5 кг, після висихання не з'являються занадто помітні складки на білизні, тому одяг стає більш пружним і щільним, і в більшості випадків навіть немає необхідності додатково розгладжувати одяг.

Точний температурний контроль та висока температура 70 °C дозволяє вбивати до 99.99% бактерій.

Зручне зберігання. Система захисту.

Інтелектуальна портативна сушарка CleanFly (FDP-SM) для білизни має практично такий же розмір, що і мішок для прання. Тому її можна зберігати практично в будь-якому куточку будинку або взяти в дорогу, акуратно помістивши у валізу.

Управляти сушаркою можна дистанційно, за допомогою мобільного додатку Mijia. Крім того, якщо сушарка падає або перегрівається, вона автоматично відключається.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Електросушарка для одягу
Бренд: CleanFly
Модель: FDP-SM
Блок живлення: 220 В до 50 Гц
Номінальна потужність: 600 Вт
Вага: 2.25 кг
Колір: Білий
Розмір: