Портативна дров'яна піч Cool Bee Outdoor Mini Wood Stove

  • Срібло

Доставка

У магазині.
Безкоштовно
Доставити додому.
Завтра та пізніше

Cool Bee Outdoor Mini Wood Stove – портативна піч для кемпінгу. Модель виготовлена з нержавіючої сталі. Розбірна конструкція з 6 елементів дозволяє зручно переносити та зберігати піч. Підійде для використання як з великим посудом, так і дрібним. Як паливо можна використовувати дрова, паливні кубики та рідкий спирт.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Компактний формат

Портативна піч Cool Bee Outdoor Mini Wood Stove стане чудовим доповненням до вашого похідного спорядження. Компактна модель відмінно підійде для використання в природних умовах для кип'ятіння води та приготування їжі. Складна конструкція з 6 компонентів легко розбирається та збирається.
Cool Bee Outdoor Mini Wood Stove використання на природі

Більш ефективне горіння

Конструкція печі з вентильованою основою дозволяє збільшити потік повітря, що циркулюється, і забезпечити більш ефективне горіння і швидке нагрівання.

Для різного виду палива

Для печі можна використовувати дрова і паливні кубики або рідкий спирт (для зручного використання передбачений спеціальний піддон).

Cool Bee Outdoor Mini Wood Stove вогонь

Продумана конструкція

Компоненти печі виконані з нержавіючої сталі, щоб забезпечити триваліший термін експлуатації. Cool Bee Outdoor Mini Wood Stove не займе багато місця. Для зберігання у комплекті йде спеціальний мішечок. З піччю можна використовувати як великий посуд (наприклад, каструлі), так і маленький.

Тип:

Портативна дров'яна піч

Бренд: Cool Bee
Модель:

Mini

Матеріал:

нержавіюча сталь

Розміри:

7,4 x 13,5 см
19,5 x 13,5 см (у зібраному вигляді)

Вага:

351 г