Портативна електробритва Xiaomi Enchen Rotary Shaver Z4

  • Срібло
  • 24 місяця

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Enchen Rotary Shaver Z4 - компактна і потужна бритва. Модель отримала потужний двигун на 50000 обертів за хвилину. Працює пристрій від вбудованого акумулятора. Бритва може забезпечити роботу до 2 місяців без підзарядки. Повна зарядка займає 1 годину. Система плаваючих лез акуратно адаптується до контурів обличчя, забезпечуючи більш ретельне опрацювання кожної зони

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Кишенькова бритва - завжди під рукою

Усі ми цінуємо компактність, особливо коли мова заходить про поїздки. Тому ця бритва Z4 від Enchen - ідеальний варіант для таких випадків. Модель має компактну кишенькову форму. Якщо порівнювати розміри - то бритва трохи більша заввишки, ніж помада, і майже наполовину менша за довжину стандартної електробритви. Модель виконана з суцільно алюмінієвого корпусу. Бритва цілком може стати хорошим варіантом для подарунка.

Enchen Rotary Shaver Z4 леза

Корпус із захистом від вологи

Ця модель отримала вологозахист, тому її можна не боячись промивати під проточною водою і використовувати в душі. Модель підходить як для сухого, так і вологого гоління.

Потужний двигун у компактному корпусі

Портативний формат - аж ніяк не проблема для забезпечення потрібної потужності. Модель отримала вбудований двигун на 50000 обертів. Ця модель забезпечує якісне гоління, без зависань.

Enchen Rotary Shaver Z4 вологозахист

До 2 місяців роботи

Enchen Rotary Shaver Z4 працює від вбудованого акумулятора, заряду якого буде достатньо до 60 днів роботи. Зарядка здійснюється через інтерфейс Type-C і займає 1 годину для повної зарядки.

Подвійні леза

Модель отримала систему подвійних лез для більш ефективного гоління. Такий підхід дає змогу збільшити площу контакту зі шкірою, і тому гоління буде ретельним і без прогалин. Плаваюча головка плавно адаптується під контури вашого обличчя, забезпечуючи ретельне опрацювання таких зон - навколо губ, підборіддя тощо.

Enchen Rotary Shaver Z4 комплектація

Автоматичне заточування лез

Не потрібно постійно думати про заміну насадок. Адже завдяки системі самозаточування леза підтримують свою гостроту з кожним голінням

Безпечна робота

Навіть за низького рівня заряду Enchen Rotary Shaver Z4 підтримуватиме потрібну швидкість гоління. Такий підхід дає змогу зменшити ризик травматизації.

Тип:

Електробритва

Бренд: Enchen
Модель:

Z4

Колір:

Срібло

Розміри:

56 x 72 x 30 мм

Потужність двигуна:

50000 об/хв

Час заряджання:

1 година

Вага:

140 г

Час автономної роботи:

60 днів

Тип гоління:

сухе, вологе

Інтерфейс зарядки:

Type-C