Портативне інтелектуальне піаніно Xiaomi ANYSEN

Розумне піаніно, яке можна взяти з собою

Портативний інтелектуальне піаніно ANYSEN – це музичний інструмент, який підходить і для новачків, і для професіоналів.

Бездротове з'єднання по Bluetooth – це зручно і швидко

Піаніно ANYSEN має вбудований бездротовий модуль Bluetooth 5.0, завдяки якому цей музичний інструмент може синхронізуватися зі смартфоном/ipad.

Тиха гра в чистому світі музики

Якщо вам необхідно практикувати гру на піаніно і при цьому ви не хочете турбувати інших, ви можете підключити навушники.

88 клавіш

Піаніно ANYSEN обладнаний 88 клавішами і Hi-Fi стереодинаміками. За допомогою мобільного додатка "Bubble Piano" ви зможете ознайомитися з клавіатурою завдяки демонстраційним відеороликів і увійдіть в ігровий режим. Навіть якщо ви новачок, ви зможете освоїти навички гри на піаніно. Наберіть бали, щоб пройти навчальний тест та перейти на новий рівень.

Інтелектуальна оцінка, точне виправлення помилок

Просунутий штучний інтелект дозволяє вам оцінювати свої навички гри на піаніно в багатьох вимірах, включно з висотою звуку, ритм, плавність, швидкість і повноту вашої гри, допомагаючи вам вчасно знаходити проблеми та виправляти кожну помилку.

Оновлення музичної онлайн-бібліотеки в реальному часі

Велика музична бібліотека, онлайн-оновлення в режимі реального часу, більше навчального репертуару, який ви можете вибрати, грати свою улюблену музику і легко вчитися.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Портативний інтелектуальне піаніно
Бренд: ANYSEN
Клавіатура: 88-клавішна динамічна клавіатура
Бездротовий зв'язок: Bluetooth 5.0
Режим живлення: Зовнішнє джерело живлення USB 5В
Акумулятор: Вбудований полімерний вибухозахищений акумулятор
Функції: Функція запису, гучності, швидкості, сустейна, вібрато, клавішний барабан, один палець, кілька пальців, навчання, синхронізація, метроном, ритм і т.ін.
Колір: Чорний
Розмір: