Портативне інтелектуальне піаніно Xiaomi ANYSEN

  • Білий
  • 12 місяців

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Звичайна ціна

Додати у кошик Купити в 1 клік Он-лайн кредит
Купити у розстрочку

Піаніно з власним акумулятором і багатьма корисними функціями

Портативне розумне електронне піаніно ANYSEN з ручним керуванням, має гнучку складану конструкцію та займає дуже мало місця.

Воно обладнане 88 клавішами, власним акумулятором ємністю 2000 мАг і підтримує 128 акордів, 100 ритмів, аранжування MIDI та інші функції.

Клавіші мають більш товсту конструкцію, а довжина повністю відповідає довжині клавіш піаніно, завдяки чому пальці легко адаптуються під гру на цьому музичному інструменті.

ЖК-екран для відображення контенту

З правого боку від піаніно знаходиться ЖК-дисплей, на якому відображається контент.

На цьому РК-дисплеї можна побачити різні функції та різні тембри. Вони дуже деталізовані, і навіть натиснуті кнопки будуть чітко відображатися на екрані.

Інтегрований динамік і багато інтерфейсів

У той же час піаніно також має динамік, який передає якісне звучання. Навіть якщо вас не влаштовує якість звуку, ви можете підключити зовнішній динамік для відтворення.

Збоку є багато інтерфейсів і областей управління. Портативне піаніно ANYSEN можна підключити до зовнішнього мікрофона/динаміків/навушників і функцій запису.

Зручний портативний дизайн

У порівнянні зі справжніми піаніно, найбільша перевага електронного піаніно ANYSEN полягає в тому, що його зручно зберігати, скручувати та складати в невеликий рулон, який можна покласти в рюкзак і взяти з собою.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Портативне інтелектуальне піаніно
Бренд: ANYSEN
Матеріали: АБС-пластик, силікон та електронні компоненти
Дисплей: ЖК
Кількість клавіш: 88
Ємність акумулятора: 2000 мАг
Параметри живлення: 5 В
Розмір: 16.5 x 137.5 x 20.5 см