Портативні Bluetooth-динаміки Xiaomi 5.0 White

Компактні розміри і гарне звучання

Діаметр кожного динаміка Xiaomi всього 52 мм. Динаміки обладнані 40 мм драйвером і при номінальній потужності 3 Вт, вони забезпечують досить якісний об'ємний стереозвук 2.0.

Крім того, міні-динаміки оснащені акустичним резонатором для того, щоб зробити бас глибшим і твердим, що забезпечує процес прослуховування музики більш захоплюючим і яскравим.

Високоякісна обробка

Основні деталі, такі як кришка динаміка, зроблені з полікарбонату і АБС-пластика. Верхня частина динаміка виготовлена ​​з алюмінієвого сплаву.

Дві кнопки управління

Динамік має дві фізичні кнопки, що відповідають за більшість основних функцій, таких як включення живлення, відтворення / пауза, прийом викликів. Цікаво, що ці клавіші розташовані під кожним динаміком.

Сучасне з'єднання Bluetooth 5.0

Бездротові стереодинаміки Xiaomi також оснащені Bluetooth 5.0, який допомагає пристрою істотно економити енергію. Завдяки бездротовому з'єднанню ці міні-динаміки можуть підключатися до смартфонів, планшетів, ноутбуків.

Акумулятор працює до 7 годин поспіль

Згідно зі специфікацією, кожен міні-динамік обладнаний акумулятор ємністю 720 мАг. Заряду акумулятора вистачить на відтворення музики безперервно протягом ~ 7 годин, при рівні гучності не більше 70%.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Портативні Bluetooth-динаміки
Бренд: Mi
Модель: XMYX05YM
Бездротове з'єднання: Bluetooth 5.0
Протокол Bluetooth: A2DP, AVRCP, HFP
Робоча відстань: До 10 м
Номінальна потужність: 3 Вт
Тип батареї: Літієва акумуляторна батарея
Ємність акумулятора: 720 мАг
Зарядний порт: Micro-USB
Вхідний параметр: 5 В ⎓ 500 мА
Тривалість відтворення: Близько 7 години (при гучності до 70%)
Розмір: 52 x 52 x 48 мм
Вага: 76 г
Колір: Білий