Портативний безлопатевий вентилятор Xiaomi WEIYUAN SMART F1 White

Стильний дизайн і портативна конструкція

З точки зору зовнішнього вигляду, портативний безлопатевий вентилятор WEIYUAN SMART F1 виготовлений з практичного АБС-пластика, має досить стильний дизайн, приємний білий окрас і компактні габарити 19.5 х 6.9 х 5.7 см, що дозволить помістити його в дамській сумочці, рюкзаку або дорожній валізі.

Діагональний потік повітря

У ньому використовується крильчатка з діагональним потоком, що складається з 7 крил, для формування потоку повітря під високим тиском. Після чого повітря знову нагнітається через напрямні лопатки та виштовхується до випускного отвору зі швидкістю до 7.52 м/с.

Всього в пристрої встановлено три рівні обдування, які регулюються за допомогою єдиної кнопки, розташованої на корпусі вентилятора.

U-подібний повітрозабірник

Його «U-образний» великий повітрозабірник забезпечує достатній об'єм повітря, знижує енергоспоживання двигуна та робочий звук.

Помірний рівень шуму

Складна внутрішня конструкція забезпечує співвісність модулів в рукоятці, а потік повітря під високим тиском проходить практично безшумно. Звук роботи вентилятора регулюється в межах 55 дБ, що досить помірний показник.

До 10 годин автономної роботи

Вентилятор має вбудовану батарею ємністю 2000 мАг, яка забезпечить до 10 годин автономної роботи пристрою в режимі подачі легкого вітерцю.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Підлоговий безлопатевий вентилятор
Бренд: WEIYUAN SMART
Модель: F1
Матеріап: АБС-пластик
Додатково: Регулювання об'єму повітря (3 режими)
Номінальна ємність акумулятора: 2000 мАг / 3.7 В
Тривалість зарядки: 3 години
Вхід: 5В ⎓ 1А
Інтерфейс: USB Type-C
Розмір: 57.5 x 69 x 195.5 мм
Вага: 137 г