Портативний дезінфектор для зубних щіток Xiaomi Xiaoda portable toothbrush disinfection box mini

2 версії стерилізатора

Портативний дезінфектор зубних щіток Xiaoda має 2 версії.

У першій версії пристрій для дезінфекції має розміри 224 x 55.8 x 28.6 мм і оснащений зручним дзеркалом, знімним утримувачем для зубних щіток для більш зручного чищення.

Друга версія відрізняється особливо компактними габаритами 77 x 54.8 x 29.2 мм і вміщає тільки головку зубної щітки, забезпечуючи швидшу дезінфекцію.

Сучасні технології стерилізації

Стерилізатор Xiaoda обладнаний технологією фізичної стерилізації UVC. Користувачам потрібно тільки помістити зубну щітку в зону дезінфекції, щітка буде продезінфікована, ефективно видаляючи кишкову паличку, золотистий стафілокок та інші поширені бактерії.

Крім того, стерилізатор Xiaoda оснащений датчиком, який автоматично дезінфікує після того, як користувач закриє кришку. У першій версії час стерилізації складає 7 хвилин, а в другій версії стерилізація триватиме близько 5 хвилин.

Гнучкий дизайн

Портативний дезінфектор Xiaoda має мінімалістичний дизайн. Компактний розмір і легка вага не займуть багато місця, користувачам зручно носити з собою та використовувати в поїздках.

На додаток до функції дезінфекції, пристрій також має функцію зберігання, запобігає контакт головки щітки з повітрям, запобігаючи перехресне забруднення і забруднення при контакті кількох щіток між собою.

Продумана конструкція

Щоб краще фіксувати зубну щітку під час дезінфекції, виробник оснастив дезінфектор силіконовою фіксуючою подушечкою, яка має гарну еластичність, придатної для використання як для звичайних, так і для електричних щіток.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Портативний дезінфектор для зубних щіток
Бренд: Xiaoda
Метод стерилізації: UVC
Ступінь стерилізації: > 99.9%
Тривалість стерилізації:: 5 хвилин
Світлодіоди: Зелений: активний
Червоний: низький заряд батареї
Миготливий червоний: зарядка
Джерело живлення: USB або перезаряджаєма літієва батарея
Розмір: 77 x 54.8 x 29.2 мм