Портативний дезодоратор для дезінфекції Xiaomi FIVE YSXDQ001SS

Подвійна стерилізація ультрафіолетом + озоном

Звичайні методи очищення і дезінфекції унітазів вимагають багато часу та трудовитрат, що фактично збільшує навантаження по дому.

Попрощайтеся з традиційними методами очищення, адже тепер є портативний дезінфектор FIVE YSXDQ001SS.

Ультрафіолетові промені дезінфектора швидко вбивають бактерії та віруси; друга додаткова стерилізація озоном, повністю видаляючи запахи, забезпечуючи подвійну стерилізацію та дезодорацію, легко вирішуючи проблему неприємного поширення неприємного запаху.

Ступінь стерилізації 99.99%

Після аналізу, тестування та сертифікації авторитетними організаціями цей дезінфектор має ступінь стерилізації 99.99% для кишкової палички і золотистого стафілокока, 86.4% для видалення формальдегіду і 84.5% для видалення запаху.

Ультрафіолетові промені можуть швидко вбити коронавіруси, бактерії, спори, грибки і т.ін. У цьому дезінфекторі використовується ультрафіолетова лампа новітньої форми, яка більше підходить для унітазу. Тривимірна зона опромінення майже 180° висвітлює всю внутрішню частину унітазу, ефективно видаляючи бактерії.

Дві батареї підвищеної ємності по 2500 мАг

Ємність акумулятора збільшена за рахунок двох вбудованих акумуляторів підвищеної ємності на 2500 мАг.

Акумулятор великої ємності та конструкція мікросхеми з низьким енергоспоживанням, значно збільшують час використання дезінфектора.

В інтелектуальному автоматичному режимі його можна використовувати протягом 30 днів, а в нормальному режимі — 16 разів.

Інтелектуальне виявлення і автоматична стерилізація

Завдяки використанню інтелектуальних датчиків виявлення руху, автоматизована конструкція спрощує етапи роботи FIVE YSXDQ001SS.

Коли кришка унітазу закрита, автоматично запускається процес дезінфекції та дезодорації; коли кришка піднімається, світло автоматично вимикається, щоб прямі ультрафіолетові промені не потрапляли на тіло людини.

Маленький та вишуканий корпус

Корпус в дезораторі FIVE невеликий та зручний, розміром всього з банку коли. Будь то в кишені або в рюкзаку, ви можете носити його з собою, забезпечуючи постійну чистоту.

Адаптивний дизайн

Щоб вирішити проблему дезінфекції та дезодорації, команда розробників дезинфектора FIVE, ретельно вивчила та порівняла стерилізатори для унітазів, представлені в даний час на ринку.

Після багатьох експериментів і розробок була розроблена конструкція зі складною підставкою, завдяки чому пристрій можна прикріпити, встановити на полицю в шафі або підвісити на гачок в туалетній кімнаті.

Це дозволить розширити зону застосування цього пристрою для створення антибактеріального середовища в різних куточках будинку.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Портативний дезодоратор і дезінфектор
Бренд: FIVE
Модель: SXDQ001SS
Номінальна потужність: 6.5 Вт
Ємність акумулятора: 2500 мАг x 2
Номінальна споживана потужність: 5В 2A
Розмір: 101 x 50 x 38 мм