Портативний холодильник Xiaomi Indell Car Home T20S White

15-річний досвід

Компанія Indell вже 15 років займається розробкою і виробництвом автомобільних холодильників вищого класу. В даний час вона має більше 84 запатентованих технологій і завоювала прихильність споживачів та хорошу репутацію завдяки інноваційним продуктам.

Німецька холодильна техніка

Ухвалення німецькою технологією охолодження, а також використання імпортного инверторного компресора Secop DC, дозволить холодильнику Indell Car Home T20S ємністю 20 літрів швидко охолодити різні продукти і напої до -18 °С.

До 0 °С за 15 хвилин

Після включення температуру можна знизити до 0 °С протягом 15 хвилин, що може швидко задовольнити потреби різних інгредієнтів в заморожуванні та зберіганні в свіжому вигляді.

Престижні нагороди

Німецька премія Red Dot Award, F Award і американська IDEA Award вважаються трьома основними нагородами в області дизайну в світовому співтоваристві промислового дизайну.

Автомобільний холодильник Indell T20S був удостоєний американської нагороди IDEA за промисловий дизайн в 2018 році та німецької премії Red Dot Award в 2019 році за відмінний зовнішній дизайн і продумані деталі виробництва.

Роздільний контроль температури в двох відсіках

Нам часто доводиться перевозити як заморожені, так і охолоджені продукти. Наприклад, морозиво і свіжі фрукти, зберігаються окремо в замороженому і охолодженому вигляді, кожен з яких налаштований на найбільш підходящу температуру, щоб зберігати свіжість протягом тривалого часу.

Знімна перегородка

Заглушка перегородки представляє собой подвійну коробку, яка може регулювати температуру окремо. Відділення перегородки — це великий простір, яке може використовуватися для зберігання продуктів великого розміру, таких як червоне вино та лобстер.

Підключення до мобільного додатку через Bluetooth

Через з'єднання Bluetooth ви можете управляти температурою холодильника зі свого смартфона.

Ізоляційний шар високої щільності

Висока температура в автомобілі може досягати 70 °C, а при високій температурі продукти швидко псуються і напої нагріваються. Тому чудові теплоізоляційні характеристики холодильника, забезпечують тривале збереження свіжості фруктів, овочів і напоїв.

Економія електроенергії

Холодильник потужністю всього 50 Вт, що еквівалентно споживаній потужності навігатора, досить економічний та не впливає на електричні прилади в автомобілі.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Портативний холодильник
Бренд: Indell
Модель: T20S
Потужність: 50 Вт
Місткість: 20 л
Функції: Охолодження
Рівень шуму: 45 дБ
Діапазон охолодження: - 18 °C ~ 10 °C
Компресор: Інверторний Secop DC
Розмір: 570 x 320 x 315 мм
Вага: 10.8 кг
Колір: Білий