Портативний масажер Xiaomi Meavon Black MV-FG-0308

5 режимів інтенсивності масажу. Розумна система електронного управління.

Інтелектуальний фасціальний масажер Meavon забезпечує 1800 ~ 3200 оборотів в хвилину, в цілому 5 режимів інтенсивності, з інтелектуальною системою електронного управління для автоматичного регулювання частоти і сили вібрації, і розділений на професійний фітнес та інтелектуальні режими масажу.

Користувачі можуть перемикатися в відповідно до своїх потреб, будь то розслаблення м'язів після тренування або щоденний розслабляючий масаж.

Від розслабляючого до професійного масажу

Meavon MV-FG-0308 забезпечує різні швидкісні режими, режим 1 при 1800 об/хв можна використовувати для відновлення м'язів, режим 2 при 2400 об/хв можна використовувати для розслаблення фасції, режим 3 при 3200 об/хв може відповідати професійному масажу.

Завдяки високошвидкісного режиму удару 3200 оборотів в хвилину і потужному крутним моментом 70 мНм він може досягати глибини масажу 10 мм, миттєво знімаючи хворобливість та втому глибоких груп м'язів.

Для щоденного домашнього розслаблення ви можете вибрати інтелектуальний режим масажу, який буде імітувати техніку масажу професійних масажистів, поступово зміцнювати силу від дрібної до глибокої та поступово розслабляти м'язи.

Крім того, завдяки запатентованій конструкції шумозаглушення та безшумному безщіткового двигуну, рівень шуму при роботі складає всього 45 дБ.

4 масажні головки в комплекті

Масажер обладнаний 4 професійними масажними головками, такими як сферична головка, U-подібна головка, циліндрична головка та плоска головка.

Ці масажні головки виготовлені з м'якого та приємного для шкіри харчового силіконового матеріалу з оригінальною внутрішньої стільниковою структурою і м'якою текстурою поверхні.

До 84 днів без підзарядки

Що стосується терміну служби батареї, в інтелектуальному масажері Meavon використовується літієва акумуляторна батарея ємністю 2900 мАг, яка може забезпечувати тривалу роботу пристрою. При 10-хвилинному масажі в день, його можна використовувати протягом приблизно 84 днів.

Масажер Meavon MV-FG-0308 поставляється з зарядною базою, яку також можна використовувати в якості підставки.

Примітка

  1. Не торкайтеся до масажної головки і не натискайте на неї під час роботи.
  2. Не продовжуйте використовувати одну і ту ж масажну головку протягом тривалого часу, щоб уникнути фізичного пошкодження.
  3. Не використовуйте для масажу слабких м'язів, кісток, суглобів, голови, обличчя та шиї.
  4. Не використовуйте його для немовлят, неповнолітніх, вагітних жінок, тих, хто носить кардіостимулятор, має зламані кістки або металевий вміст всередині.
  5. Якщо ви погано себе почуваєте, будь ласка, негайно припиніть його використання.
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Портативний масажер
Бренд: Meavon
Модель: MV-FG-0308
Кількість режимів: 5
Робоче середовище: 10 ~ 40°C
Ємність акумулятора: 2900 мАг
Кількість насадок в комплекті: 4
Рівень шуму: 45 дБ
Вага: 0.840 кг
Колір: Чорний