Портативний масажер Xiaomi YUNMAI Pro Basic

  • 12 місяців

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Фасціальний масажер від YUNMAI

Портативний масажер YUNMAI Pro Basic масажує фасції (сполучні тканини, які покриває групи м'язів, нерви і кровоносні судини). Коли ви виконуєте вправи високої інтенсивності, ви можете неправильно виконувати вправу або різко нахилитися, в результаті чого тренування в фітнес залі закінчуються пошкодженими волокнами, що призводить до неприємних больових відчуттів.

Більше ніякого почуття «закріпачення» м'язів

Ідея цього гаджета для самих спортивних користувачів полягає в тому, щоб стимулювати кращу адгезію між м'язами, масажуючи фасцію за допомогою високошвидкісних вібрацій. Це дозволяє уникнути можливих травм після певних вправ, а також допомагає розслабити м'язи, і підвищити ефективність тренувань.

Масажний пістолет Yunmai Pro Basic також сприяє швидкому розщепленню молочної кислоти, яка утворюється після тренування. Чи знаєте ви, що відбувається, коли цей елемент кристалізується? Так, відчуття стягнутості та «закріпачення» м'язів. Масажер дозволить вам уникнути подібного дискомфорту.

До 3200 оборотів в хвилину

У YUNMAI Pro Basic використовується двигун потужністю 60 Вт, який розвиває швидкість від 1800 до 3200 оборотів в хвилину, досягаючи м'язів до 12 мм в глибину.

4 змінні насадки

Він підтримує 3 режими масажу і поставляється з чотирма різними головками, кожна з яких має свою особливу функцію і рекомендовану область застосування.

До 10 хвилин масажу без підзарядки

Батарея ємністю 2600 мАч забезпечить до 80 днів автономної роботи або до 10 хвилин – при мінімальній потужності.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Портативний масажер
Бренд: Yunmai
Модель: Pro Basic
Матеріал: Полікарбонат (PC), скловолокно, нейлон (масажна головка)
Кількість режимів: 3
Робоче середовище: -10 ~ 40°C
Ємність акумулятора: 2600 мАг
Кількість насадок в комплекті: 4
Вага: 1 кг
Колір: Чорний