Портативний очищувач повітря AirPet Air Portable Purifier White

Ефективний HASA-фільтр плюс вбудований іонізатор

Завдяки спеціальному HASA-фільтру, очищувач повітря AirPet Air Portable Purifier ефективно відфільтровує не тільки дим і пил, але і формальдегіди та навіть мікрочастинки класу РМ 2.5. Вбудований іонізатор здатний генерувати до 5 мільйонів негативно заряджених іонів.

Контейнер для ароматерапевтичних сумішей

Для того щоб поєднати приємне з корисним гаджет був оснащений спеціальним прозорим контейнером для ароматичних сумішей. Таким чином, цей цікавий пристрій здатний не тільки очищати повітря, але і наповнювати його приємними ароматами, за вашим бажанням.

Портативний і автономний

Крім оригінального «котячого» дизайну очищувач повітря AirPet Air Portable Purifier має відмінну автономністю. Завдяки акумулятору ємністю 3200 мАг, гаджет може пропрацювати близько 8-10 годин з одного заряду батареї.
Пристрій легкий і надзвичайно компактний. Його габаритні розміри 7х7х20 см, а вага всього 303 грами.

Відгуки користувачів
Вероника, 23.04.2018
Добрый день! Подскажите, когда ожидается в наличии?
Адміністрація MIOT.UA 23.04.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Вероника, поставка товара планируется, точных сроков поставки на данный момент нет.
Всі відгуки

Портативний очищувач повітря AirPet Air Portable Purifier White

AirPet Air Portable Purifier портативний очищувач повітря

Чисте повітря завжди і всюди! Саме так можна охарактеризувати призначення очищувача повітря AirPet Air Portable Purifier.

Візьміть цей портативний гаджет з собою на роботу, в поїздку або на дачу. Він легко забезпечить чисте повітря у вашій зоні особистого комфорту!

AirPet Air Portable Purifier компактний

Пристрій створений в позитивному «котячому» дизайні та володіє досить малою вагою – всього 303 грами. При цьому габаритні розміри очищувача 7х7х20 см, а його корпус виготовлений з міцного ABS-пластика. Стильно і надійно!

AirPet Air Portable Purifier стильний

Для того щоб забезпечувати ефективну очистку, гаджет оснащений відмінним тандемом інструментів: іонізатором, здатним генерувати близько 5 мільйонів негативно заряджених іонів і HESA-фільтром, який здатний відфільтрувати навіть формальдегіди і найдрібніші тверді частинки класу PM 2.5.

AirPet Air Portable Purifier 4 шаровий фільтр

У AirPet Air Portable Purifier два режими роботи: швидкий режим (очищення близько 1.2-2 метри кубічних на годину) і повільний (очищення близько 0.4-0.6 кубічних метри на годину).

AirPet Air Portable Purifier іонізатор

Для зручності користувача, пристрій забезпечений підсвічуванням, що позначає рівень заряду батареї. Синій колір – батарея заряджена повністю, пурпурний колір - в акумуляторі залишилася лише половина заряду, червоний колір – в батареї надзвичайно низький заряд.

AirPet Air Portable Purifier індикатор заряду

До речі, про сам акумулятор. Його ємність цілих 3200 мАг, що дозволяє забезпечити автономність роботи на протязі близько 8-10 годин. При цьому час зарядки самого акумулятора складає близько 4-6 годин.

AirPet Air Portable Purifier конструкція

Приємною деталлю є наявність у верхній частині пристрою прозорого контейнера, в який власник може помістити будь-яку суху ароматичну суміш.

AirPet Air Portable Purifier контейнер

Таким чином, AirPet Air Portable Purifier, крім очищення й іонізації повітря, може ще й ароматизувати його! Непогано, чи не так ?!

AirPet Air Portable Purifier ароматична суміш

Ви працюєте в промисловій зоні або біля автомобільної траси? Втомилися від неприємних «важких» запахів сучасного мегаполісу? Подаруйте собі чисте та ароматне повітря на робочому місці протягом всього дня.

AirPet Air Portable Purifier автономний

Втомилися прокидатися вночі через неприємний запах, що тягне з вулиці? Увімкніть очищувач на ніч, заправивши його ароматичною сумішшю. Зробіть свій сон ідеальним!

AirPet Air Portable Purifier надійний

AirPet Air Portable Purifier створений саме для цього!

AirPet Air Portable Purifier компактний

Вбудований іонізатор: Є
Бренд: LF
Фільтрація твердих частинок класа РМ 2.5: Є
Потужність: 1.5 Вт
Швидкість очищення:  Швидкий режим (очищення біля 1.2-2 метрів кубічних за годину) і повільний режим (очищення біля 0.4-0.6 кубічного метра за годину)
Акумулятор: Ємність 3200 мАг
Час автономної роботи:  Біля 8-10 годин
Час зарядки акумулятора:  Біля 4-6 годин
Індикатор ступеню заряда батареї: Є
Додатково:  Контейнер для сухих ароматичних сумішей
Матеріал корпуса:  ABS-пластик
Габаритні розміри:  7х7х20 см
Вага: 303 грами
Відгуки користувачів
Вероника, 23.04.2018
Добрый день! Подскажите, когда ожидается в наличии?
Адміністрація MIOT.UA 23.04.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Вероника, поставка товара планируется, точных сроков поставки на данный момент нет.
Додати коментар