Портативний очищувач повітря Xiaomi Baseus

Звідки з'явився формальдегід в машині?

Згодом довкілля в салоні автомобіля стає все гірше і гірше, крім подушок для ніг, «шкіряних» сидінь і чохлів на рульовому колесі, які можуть містити формальдегіди, винуватцем є також забруднене повітря, яке надходить ззовні. Все це з часом впливає на здоров'я людини.

Видалення формальдегіду

У зовнішньому шарі портативного очищувача повітря Baseus міститься 19 ненасичених електронів, які можуть швидко захоплювати зовнішні електрони формальдегіду і змінювати його властивості, тим самим розкладаючи формальдегід на нетоксичні та нешкідливі вуглекислий газ, і воду.

Знищення формальдегіду на 99.7% всього за 3 години

Очищувач повітря Baseus може ефективно видаляти до 99.7% формальдегіду протягом 3 годин. Крім того, він також може ефективно розкладати молекули викликають неприємний запах в автомобілі.

Натуральна ароматизація

В очищувачі повітря Baseus містяться натуральні ароматизатори, які продовжують «випромінювати» легкий аромат усуває неприємний запах в автомобілі та приносить більш комфортні відчуття від водіння.

Тест перед видаленням альдегіду

Оснащений комплектом для виявлення формальдегіду, очищувач повітря Baseus досить швидко виявляє його вміст в салоні автомобіля. Коли вміст формальдегіду занадто великий, необхідно дочекатися поки Baseus очистить повітря в автомобілі до безпечного рівня.

Алюмінієвий корпус

Міцний корпус очищувача повітря, виготовленого з алюмінієвого сплаву, відмінно вписується в екстер'єр будь-якого автомобіля.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Автомобільний очищувач повітря
Бренд: Baseus
Матеріал: Алюмінієвий сплав
Ємність: 100 мл
Додатково: Підходить для всіх типів автомобілів
Розмір: 70 x 152 мм
Колір: Чорний