Портативний пристрій для лікування риніту Xiaomi Zdeer Semiconductor Laser Therapy KJR-JGXY-A

  • Чорний
  • 12 місяців

У середньому дорослій людині потрібно близько 1500 л повітря для дихання в день. Однак в середньому 1 м³ повітря містить більше 4000 мікрограмів забруднюючих речовин з більш ніж 1000 різних груп бактерій, які потраплять в ваш ніс.

Забруднення стає все гірше і гірше, з кожним роком збільшується число людей, які страждають такими респіраторними захворюваннями, як риніт, синусит і закладений ніс.

Лікування методом лазерної фототерапії

Традиційні методи лікування, такі як ліки або хірургічне втручання, не завжди ефективні або лякають.

Апарат для лазерного лікування риніту Excellent doctor Laser Therapy KJR-JGXY-A з новим методом лазерної фототерапії, стане незамінним пристроєм для пацієнтів з ринітом.

Апарат Excellent doctor для лікування риніту використовує новий метод фізичної фототерапії. Низкоинтенсивний лазер з довжиною хвилі 650 нм проникає в порожнину носа, шкіру, м'язовий жир, стінку кровоносних судин та інші тканини.

Тільки близько 1/10 частини лазера може бути поглинена, і лікувальний ефект викликає розширення кровоносних судин, сприяє підвищенню опірності хворобам, зменшення набряу слизової оболонки носа.

Креативний дизайн

Апарат для лікування риніту має ергономічний дизайн з унікальною U-подібною формою, закруглений носовий затискач для зручного використання, не дряпає носову порожнину.

Конструкція з підвіскою для вух не впливає на розмову, їжу та подорожі під час використання.

Крім того, виробник забезпечив пристрій 5 силіконовими насадками для носа, якими можуть користуватися багато людей, не побоюючись зараження.

Передня частина Excellent doctor — це стійкий до подряпин дисплей, який може чітко відображати дані.

Багато режимів роботи, тривалий час автономної роботи

Excellent doctor для лікування риніту оснащений 3 режимами інтенсивності роботи, включаючи 3 мВт, 4 мВт і 5 мВт, і 6 різними швидкостями синхронізації. Кожен режим триває від 10 хвилин.

Згідно з рекомендаціями виробника, діти від 6 до 12 років застосовують 2 рази на день по 10 хвилин кожен раз. Дорослим 2-3 рази на день по 10-20 хвилин кожен раз.

Апарат для лазерного лікування риніту Excellent doctor інтегрований з керуючим чіпом MCU для інтелектуального управління інтенсивністю лазерного випромінювання, забезпечуючи точність часу, а також стабільну та безпечну роботу.

Пристрій оснащений акумулятором ємністю 1000 мАг, час зарядки якого займає близько 1.5 години. При повністю зарядженому акумуляторі Excellent doctor може використовуватися близько 11 годин.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Портативний пристрій для лікування риніту
Бренд: ZDEER
Модель: KJR-JGXY-A
Метод лікування: Лазерна променева терапія 650 нм ± 20 нм
Максимальна вихідна потужність одиночного лазера: 5 мВт ± 10%
Кут розходження променя по горизонталі: Мінімальне значення: 5°
Типове значення: 9°
Максимальне значення: 123°
Кут розходження променя по вертикалі: Мінімальне значення: 30°
Типове значення: 36°
Максимум: 42°
Режим відображення: ЖК-екран
Діапазон часу: Від 10 до 60 хвилин регулюється
Живлення: Від літієвої батареї
Напруга акумулятора: DC 3.7-4.2В
Робоча температура: -10 °C - 100 °C
Робоча вологість: 10% - 100%
Розмір: 90 x 90 мм