Портфель Xiaomi KARBONN fiber briefcase 3k twill

  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Стильний портфель Karbonn fiber briefcase 3k twill створений з карбону і дуже міцної PU-шкіри. Тому він буде служити дуже довго, - набагато довше ніж багато інших виробів. Якщо вам дійсно потрібен ексклюзивний шкіряний портфель, то це те що Вам потрібно. Крім своєї практичності він має ще і індивідуальний дизайн.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Портфель Karbonn fiber briefcase 3k twill

Стильний портфель Karbonn fiber briefcase 3k twill створений з карбону і дуже міцної PU-шкіри. Тому він буде служити дуже довго, - набагато довше ніж багато інших виробів. Якщо вам дійсно потрібен ексклюзивний шкіряний портфель, то це те що Вам потрібно. Крім своєї практичності він має ще і індивідуальний дизайн.

Karbon fiber briefcase 3k twill

Портфель застібається на металеву блискавку, а всередині основного відділення має кишеню на кнопці. Це зроблено для того щоб убезпечити від випадкового випадання ноутбука або документів, вкладених в це відділення. На протилежній стінці знаходиться кишеня для документів і важливих речей, яка застібається на змійку.Karbon fiber briefcase 3k twillОб'єм портфеля дозволяє з комфортом переносити всередині ноутбук, значну папку з документами і щоденник. Karbon fiber briefcase 3k twill Karbon fiber briefcase 3k twill

Тип: Сумка для ручного перенесення
Бренд: KARBONN
Матеріал: Карбон, шкіра, поліестер
Форма: Прямокутна
Розмір: 40x30x8 см