POS термінал Xiaomi SunMi S2

Флагман в лінійці POS-терміналів SunMi

Розумні ваги S2 - це флагман в лінійці обладнання SunMi для автоматизації торгівлі. Він оснащений 8 ядерним процесором Snapdragon і працює на базі ОС Android 7.1 і SUNMI 2.3. Також, Sunmi S2 оснащений високошвидкісним термопринтером Seiko (Японія) для друку чеків шириною 80 мм (швидкість друку 200 мм/с), а також модулями Wi-Fi, Bluetooth і функцією eSIM.

15.6-дюймовий дисплей

Термінал оснащений 15.6-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 1920 × 1280 і може додатково комплектуватися другим дисплеєм на 15.6 "і 10.1".

Міцний корпус

Термінал має досить міцний, вологостійкий та пилозахисний корпус, що робить його цілком адаптивним пристроєм для магазинів, ресторанів і кафе.

AD датчик

POS-термінал Sunmi S2 обладнаний новітнім чіпом AD, який забезпечує високу точність при зважуванні товарів.

Оснащений вагами

Термінал оснащений вагами, які виготовлені з литого алюмінієвого сплаву. Простір між основою виробу і чашею вагів позначено помаранчевою смужкою, що виділяє його візуально та підкреслює продуманість кожного елемента дизайну пристрою.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Розумні ваги з великим екраном

3 в 1

З POS-терміналом Sunmi S2 споживачі зможуть самостійно зважувати продукти та друкувати чеки. Розумні ваги S2, поєднують в собі 3 елементи: зважування, прийом грошей і друк чека. Вони оснащені великим сенсорним екраном (15.6 дюйма), мають зручний інтерфейс і топовий функціонал.

Головний екран 15.6 дюйма з роздільною здатністю 1920 × 1280, чіткість та яскравість кольорів і раніше на висоті, відмінний візуальний ефект.

Крім того, ви можете встановити додаткові екрани на 10.1 або 15.6 дюймів на вибір, може відображатися багато інформації, робота з подвійним екраном легка, а взаємодія відмінна.

POS терминал Sunmi S2 крупным планом

Швидко та практично

Восьміядерний процесор Snapdragon

Коли Ви виберете інтелектуальний касовий апарат Shangmi, Ви будете вражені його безперебійною роботою, гарантією якості Qualcomm® і оснащеністю операційною системою від SUNMI. Ваше обладнання завжди буде працювати безперебійно, як нове.

Sunmi S2 оснащений 8 ядерним процесором Snapdragon від компанії Qualcomm, який володіє не тільки високою продуктивністю, а й низьким енергоспоживанням і практично безперебійною роботою. Працює пристрій на базі Ос Android 7.1 і SUNMI 2.3 з підвищеним рівнем безпеки та швидкості роботи.

POS терминал Sunmi S2 2 экрана

Функція eSIM

Серія Sunmi S2 - це настільні апарати в яких не потрібно встановлювати будь-яку сім-карту, можна вільно вибирати оператора і відповідні послуги. В результаті ризик втрати сім-карти практично зводиться до нуля. Так як в Sunmi S2 передбачен функціонал захисту інформації, навіть в разі втрати апарата користувач може очистити дані віддалено.

У той же час S2 підтримує 4G від China Network Communications, можна завантажувати дані в хмару в будь-який час і в будь-якому місці.

POS терминал Sunmi S2 отображение сим на экране

Інтелектуальна взаємодія через два екрани

Головний і клієнтський екрани синхронно показують інформацію про вагу та ціну товару. Покращений інтелектуальний режим взаємодії через два екрани. Потрібна тільки одна система, тоді за допомогою одного apk-додатка можна налаштувати два екрани для більш зручної та вільної роботи.

Підтримка оплати через розпізнавання обличчя

Використовується веб-камера, оснащена пристроєм ідентифікації обличчя, що дозволить здійснити звичайний платіж, якщо ви забули готівку або банківську картку.

POS терминал Sunmi S2 модель устройства

Стильний дизайн

Стійка виробу виконана в чорному і титановому кольорах, а з двох сторін прикрашена помаранчевим кольором, що робить пристрій більш стильним.

POS терминал Sunmi S2 стойка и печать

Термочутливий принтер Seiko

Компанія співпрацює з провідними фахівцями Seiko, окрема увага приділяється процесу застрягання бумаги, спільно розроблена абсолютно нова технологія друку на термочутливому принтері 80 мм. Максимальна швидкість друку 200 мм/с, чого цілком достатньо для роботи в години пік.

POS терминал Sunmi S2 отсек для бумаги

Ваги з алюмінієвого сплаву

Простір між основою і чашею ваг позначено помаранчевої смугою, що виділяє її візуально. Термінал має 4 регульовані ніжки, які дозволять правильно відрегулювати положення вагів на поверхні.

У терміналі основу повністю огороджено від скупчення пилу, бруду, а також комах, які дуже часто скупчуються в магазинах де продається м'ясо, риба, фрукти.

POS терминал Sunmi S2 весы

Висока точність зважування

Sunmi S2 оснащено AD-датчиком від відомої торгової марки TI. Технологія компенсації впливу температури забезпечує чудову роботу датчика в різні пори року.

Высокая точность взвешивания  Sunmi S2 оснащено AD-датчиком от известной торговой марки TI. Технология компенсации влияния температуры обеспечивает великолепную работу датчика в разные времена года.

Тип: POS-термінал
Бренд: SunMi
Модель: Sunmi S2
Дисплей: Кольоровий
Характеристики дисплея: Ємнісний G + G сенсорний екран з підтримкою мульти торкання. Діагональ - 15.6 дюймів. Роздільна здатність - 1920 × 1280 пікселів.
Процесор: Восьмиядерний Qualcomm Snapdragon
Діаметр стрічки: 80 мм
Швидкість друку: 200 мм/с
Принтер: Термопринтер Seiko
Оперативна пам'ять: 2 ГБ
Накопичувач: 16 ГБ вбудованої пам'яті
Зовнішні роз'єми: Роз'єм USB TypeA × 5, послідовний роз'єм RJ11 × 1 Роз'єм для з'єднання з касою RJ10 × 1, роз'єм RJ45 LAN × 1 Роз'єм для навушників × 1, роз'єм для джерела живлення × 1, роз'єм для Micro-USB × 1
Операційна система: Android 7.1, SUNMI 2.3
WI-FI: 2.4G/5G Підтримка IEEE 802.11 a/b/g/n
Bluetooth: Підтримка Bluetooth 2.1 / 3.0 / 4.0. Підтримка BLE.
Зарядний пристрій: Вхід: AC100~240V/1.7A
Вихід: DC24V/2.5A
Принтер: Вбудований високошвидкісний термочутливий принтер. Автоматична різка. Швидкість друку 200 мм/с.
Динамік / мікрофон: 3 Вт
Карта пам'яті: Підтримка MicroSD (TF). Максимум 64 ГБ.
Діапазон вимірювань: 40 г - 6 кг / 15 кг (два діапазони вимірювань)
Ціна поділки: 2 г / 5 г
Слот для сім-карти: Підтримка 1.8 В / 3.0 В
Вид зв'язку: 2G/3G/4G
Робочі умови: Температура роботи: 0 °C ~ 40 °C. Температура зберігання: 20 °C ~ 60 °C
Кнопки: Кнопка джерела живлення (кнопка блокування екрану). Кнопка збільшення/зменшення звуку
Розмір: 420 x 460 x 510 мм
Колір: Чорний