Повітряний змій Xiaomi NieQu

  • 14 днів

Доставка

Політ повітряного змія

Коли ми були молоді, ми завжди з нетерпінням чекали свят та моменту, щоб управляти повітряними зміями в сільській чи міській місцевості.

Проста чотирьохкрокова установка

Вставка поперечок, установка хвостів та фіксуючого кільця для повітряних зміїв, будь то дорослі чи діти, ви зможете легко зібрати повітряного змія всього за чотири кроки.

Дорослі та діти можуть весело проводити час

Візьміть з собою повітряного змія NieQu, бігайте з ним на свіжому повітрі, це поліпшить ваш настрій та принесе користь вашому здоров'ю.

Яскраве забарвлення

Повітряний змій NieQu використовує яскраву колірну гамму, будь то ясне небо або хмарна погода, ви можете ясно бачити появу літаючого змія в небі.

Тонка майстерність

При польоті на відкритому повітрі, повітряний змій неминуче може зустрітися з вітром і дощем. Вологонепроникна поліестер тафта тканина 210T, яка використовується в парасольках, а також технологія подвійного обрамлення, дозволяють використовувати повітряного змія в різних погодних умовах.

Насолоджуйтесь вихідними

Повітряний змій відмінно підійде для групових поїздок, відпочинку батьків з дітьми на відкритому повітрі, далеко від міської суєти.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Повітряний змій
Бренд: NieQu
Модель: NQFZ01
Довжина леера: 200 м
Кайт-колесо: Ф 20 см
Матеріал тканини: 210Т поліестер тафта
Матеріал каркаса: Cклопластиковий стрижень
Розмір: 200 х 90 см
Вага: 490 г
Комплектація: Основний корпус повітряного змія, поворотний хвіст, перекладина, колесо кайта (включаючи леер)
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати