Пояс для підтримки хребта Xiaomi LF LFW004

  • Чорний
  • 14 днів

Багатошаровий захист

У різних позах тиск на поперековий відділ хребта різний. Тиск на поперековий відділ хребта вище, коли ви сидите та піднімаєте важкі предмети.

Пояс LFW004 оснащений поперечним захистом для фіксації поперекового відділу хребта і його підтримки.

Якісні матеріали та розумний дизайн

Швидкий темп сучасного міського життя, тривале сидіння, надмірні фізичні навантаження та стомлення попереку, впливають на роботу та життя людей.

Пояс LFW004 виготовлений з високоміцного вінілхлоридного матеріалу, який міцно підтримує поперековий відділ хребта і фізично сприяє скороченню поперекового відділу хребта до природного вигину 26°.

Плавне миттєве регулювання FIRMAX

Коли ви стоїте та сидите, тиск в талії різний. Використовується новий механізм миттєвоого регулювання FIRMAX, який можна регулювати натягуванням, що може відповідним чином зменшити тиск в талії та животі, а також контролювати комфорт носіння.

Група подвійних шківів з низьким обертовим моментом механізму регулювання швидкості, складається з 6 спрямованих силових шківів, які забезпечують фіксовану різницю крутного моменту майже 1:6 і забезпечують вихідну потужність для підтримки талії та живота.

Механіка біонічної обтічності, змінює вихідну форму поперекового вигину

Грунтуючись на природному вигині поперекового відділу хребта людини, пояс LFW004 має форму обтічної дуги 26°, щоб відповідати та підтримувати поперековий відділ хребта, ефективно запобігаючи його деформації.

Більш стабільний та дихаючий матеріал

У поясі для талії використовується унікальна дихаюча тканина AIRKNIT з хорошою теплоізоляцією. Цей матеріал стійкий до деформацій та приємний для шкіри.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Пояс для підтримки хребта
Бренд: LF
Модель: LFW004
Матеріали: Поліамід, вінілхлорид, поліестер, дихаюча тканина AIRKNIT
Розмір: 270 x 351 мм
Колір: Чорний