Розумна вушна паличка Xiaomi bebird M9 Pro Black

Bebird M9 Pro — це компактний і зручний пристрій для видалення вушної сірки, який поєднує в собі сучасні технології та продуманий дизайн.

Делікатне очищення вушної раковини від сірки

Інтелектуальний пристрій Bebird M9 Pro оснащенний ендоскопом з високою роздільною здатністю 3 мільйони пікселів і діаметром об'єктива 3.5 мм, який легко проникає у вушний канал. До того ж прилад обладнаний 6 світлодіодними ліхтарями, щоб допомогти користувачам добре бачити вушний канал. Зображення, записані ендоскопом, будуть відображатися безпосередньо на смартфоні, як тільки ви синхронізуєте його з Bebird M9 Pro. Швидкість передачі зображення — 30 кадрів в секунду.

Висока точність та безпека

Крім того, у пристрої Bebird M9 Pro також використовується 4-осьовий датчик з точністю вимірювання до 0.05 градуса, можливість визначення кутів нахилу на 360 градусів. Ви зможете більш точно маніпулювати пристроєм під будь-яким кутом, щоб уникнути пошкодження барабанної перетинки.

Великий набір аксесуарів в комплекті

У комплекті поставки, крім Bebird M9 Pro, ви отримаєте великий набір аксесуарів для ефективного видалення вушної сірки. Зокрема, ложка для вушних раковин обладнана м'яким матеріалом з силікону і полікарбонату, що дозволяє уникнути пошкодження вушного каналу, особливо при використанні для дітей. Оснащений зручним ящиком для зберігання, користувачі можуть легко впорядкувати аксесуари, щоб їх не втратити і брати з собою в поїздку.

До 60 днів роботи без підзарядки

З вбудованим акумулятором ємністю 350 мАг Bebird M9 Pro здатний пропрацювати безперервно до 90 хвилин, а при його використанні 1 раз на тиждень протягом 10 хвилин, заряду вистачить приблизно на 60 днів. Крім того, магнітна зарядна док-станція забезпечить повну зарядку акумулятора всього за 1.5 години.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Тример для чищення вух
Бренд: bebird
Модель: M9 Pro
Стандарт мережевого підключення: IEEE 802.11 b/g/n
Антени: FPC
Частота: 2.4 ГГц
Швидкість передачі зображення: 30 кадрів в секунду
Робоча температура: -10 ℃ ~ 50 ℃
Ємність акумулятора: 350 мАг
Тривалість роботи: 90 хвилин
Тривалість зарядки: 1.5 години
Вхідна напруга: DC 5В 300 мА
Діаметр об'єктива: 3.5 мм
Фокусна відстань: 1.5 ~ 2 см
Датчик: 4-осьовий
Роздільна здатність: 3 МП
Вага: 32 г
Колір: Чорний