Пристрій для догляду за шкірою обличчя Xiaomi COSBEAUTY Plasma cleaner CB-058 Blue

  • Синій
  • 12 місяців

Компактний дизайн і надійний вологозахист

Пристрій для догляду за шкірою обличчя COSBEAUTY CB-058 має розміри всього 163 x 45 x 39 мм і вагу близько 120 г, що спрощує його використання.

Пристрій випускається в 2-х кольорах: синьому та білому.

COSBEAUTY CB-058 виготовлений з АБС-пластика та полікарбонату, а також має надійний захист від прісної води, відповідно до стандарту IPX5.

До 60 хвилин роботи на одному заряді

Пристрій оснащений акумулятором ємністю 1000 мАг, який можна повністю зарядити за 3 години через інтерфейс Type-C, після чого пристрій для догляду за шкірою обличчя може використовуватися близько 60 хвилин.

Лікування акне

COSBEAUTY CB-058 в лікуванні акне використовує плазмову технологію з низькою температурою та високим тиском, яка впливає на шкіру, проникаючи через шкірний бар'єр, руйнуючи молекулярну структуру бактерій, а також дезинфікуючи та усуваючи прищі.

Згідно зі звітом, він може ефективно зменшити на 91,8% пропіонібактеріі акне і на 91.6% золотистий стафілокок.

Плазма також може відшелушивати епідерміс, очищаючи від прищів, зберігаючи цілісний і окремий епідерміс, що може знизити частоту вторинних інфекцій та зменшувати відкладення меланіну.

Крім того, високошвидкісні заряджені частинки в плазмі, можуть тимчасово відкривати шкірний бар'єр безпосередньо до епідермісу і дерми, стимулювати активність шкіри, підвищувати її гідрофільність та сприяти регенерації колагену і еластину.

Згідно лабораторних випробувань, кількість прищів зменшилася на 59.7%, а кількість вузликів зменшилася на 61.4% вже через 14 днів і зменшилася на 100% через 28 днів використання COSBEAUTY CB-058.

Комплексне використання

Пристрій для догляду за шкірою обличчя COSBEAUTY CB-058 використовується в поєднанні з есенцією CB Care для запобігання темних плям від прищів і ефективного лікування прищів.

У набір для догляду за шкірою входять очищаюча або балансуюча есенція з амінокислотою № 1, або відновлююча есенція № 3 або очищаюча та регенеруюча есенція № 4.

Користувачам необхідно лише вказати номер есенції при замовленні.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Пристрій для догляду за шкірою обличчя
Бренд: COSBEAUTY
Модель: CB-058
Матеріали: АБС-пластик, полікарбонат
Кількість робочих режимів: 3
Водонепроникний рівень: IPX5 (захист від потоків прісної води, занурювати в воду не можна)
Тривалість роботи: Близько 60 хвилин
Тривалість зарядки: ~ 3 години
Розмір: 163 x 45 x 39 мм
Вага: 120 г
Колір: Синій