Проекційний екран в авто XIAOMI CarRobot smart HUD

Проекційний екран для вашого авто

Як правило, проекційні екрани встановлені тільки в дорогих автомобілях. Але з пристроєм CarRobot smart HUD ви можете використовувати інформаційний екран практично в будь-якому автомобілі з прикурювачем і портом OBD (випущеним після 2008 року, за винятком електромобілів), тим більше, що це обладнання має безліч корисних функцій покликаних зробити вашу подорож комфортною.

Пристрій з інформаційним дисплеєм надає водієві важливу інформацію, таку як швидкість, витрата палива, маршрут руху, температуру двигуна, різні попередження і т.ін.

Відображає важливу інформацію

Завдяки HUD водій може безпечно керувати автомобілем і ознайомитися з інформацією, яка відображається на екрані, не дивлячись на приладову панель, що робить поїздку безпечнішою.

Надійна конструкція. Чітке зображення.

Корпус пристрою виготовлений з АБС-пластика і полікарбонату. Об'єктив має 10 оптичних покриттів, що дозволяють відображати інформацію чітко, без спотворень.

Можна відрегулювати яскравість відповідно до навколишнього середовища

Яскравість екрану складає до 1000 ніт, що приблизно в 20 разів перевищує яскравість смартфона. Для забезпечення найкращого перегляду цей монітор також має можливість інтелектуального управління і контролю яскравості в залежності від навколишнього середовища (до 12 рівнів регулювання). Якщо ви відчуваєте, що автоматичне регулювання не відповідає вашим потребам, ви можете налаштувати його вручну через додаток на смартфоні.

Інтегрований радіатор

У CarRobot використовується алюмінієвий радіатор, що підвищує ефективність охолодження.

Голосове управління

Інформаційний екран CarRobot smart HUD обладнаний двома мікрофонами з придушенням шуму, що значно покращує якість голосового спілкування та швидкість розпізнавання мови при голосових командах, що дозволить вам здійснювати дзвінки, управляти музикою та користуватися навігацією без ручного управління*.

*Для цього необхідно встановити додаток «CarRobot» на свій смартфон. Функція голосового управління може бути реалізована тільки через ваш смартфон, так як CarRobot не обладнаний динаміками.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Проекційний екран в авто
Бренд: CarRobot
Матеріал: АБС-пластик, полікарбонат
Робоча напруга: DC 12 В
Робочий струм: 1 А
Струм в режимі очікування: 0.05 А
Метод живлення: Від прикурювача / OBD
Робоча температура: 20 ℃ ~ + 75 ℃
Збільшення зображення: Близько 8.5 разів
Розмір зображення: 9.5"