Проекційний екран Xiaomi XGIMI 120" 16:10 моторизований (P128S)

Проекційний екран необхідний для отримання зображення високої якості на екрані. Саме висока якість виконання всіх складових елементів конструкції і характеризує проекційні екрани XGiMi.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Проекційний екран XGiMi 50`` 16:10

Проекційний екран необхідний для отримання на екрані зображення високої якості. Саме висока якість виконання всіх складових елементів конструкції і характеризує проекційні екрани XGiMi. Електричний (моторизований) настінний проекційний екран XGiMi 120 "з дистанційним пультом управління, забезпечить максимальний комфорт при його використанні.

Високоякісний матеріал екрану

XGiMi 120 "16:10 моторизований - поєднує в собі кілька шарів з високоякісних матеріалів: пластикове покриття, ПВХ (термопластичний полімер вінілхлориду), а також скловолокно. Застосування перерахованих вище матеріалів забезпечить тривалий термін служби екрану.

Чітке і барвисте зображення

Проекційне полотно характеризують два основних параметри: коефіцієнт посилення (відображення) і кут огляду. Саме коефіцієнт посилення - це основний параметр впливає на якість зображення. При прямій проекції значення даного коефіцієнта варіюється від 1 до 1.2, а біля екранів зворотної проекції - від 2 до 2.2. Коефіцієнт посилення екрану XGiMi 120 "~ 1.2 - 1.3 (прекрасно підійде для освітлених офісів, залів, аудиторій, кімнат) - забезпечить високу якість зображення та чудову передачу кольорів.

Кут огляду даної моделі проекційного екрану складає 160 градусів - це дуже зручно, якщо в аудиторії, кімнаті знаходиться велика кількість глядачів.

Чорна облямівка, яка розташована по периметру полотна XGiMi 120 ", необхідна для посилення сприйманого рівня контрастності зображення. Формат екрану XGiMi 120 "(співвідношення сторін) 16:10. Це широкий формат, який призначений для комп'ютерів, ноутбуків і застосовується в професійній техніці, як правило для проведення презентацій, перегляду фільмів і т.ін.

Визначення необхідної діагоналі екрана

При співвідношенні сторін екрану 16:10, для забезпечення найбільш оптимального сприйняття зображення на екрані, відповідно до Міжнародного стандарту InfoComm, діагональ проектованого екрана визначається наступним чином:

Необхідно розділити довжину приміщення на 2.

Тип: Настінний електричний (моторизований) екран
Бренд: XGIMI
Розмір: 288.7 x 161.5 см
Формат полотна: 16:10
Коефіцієнт посилення полотна: ~ 1.2 - 1.3
Кути огляду полотна: 160°
Додатково: Механізм повернення та система фіксації полотна, дистанційний пульт управління
Вага екрану, кг: 12.5
Вага екрану в упаковці, кг: 14.5