Проекційний екран Xiaomi XGIMI 92" 16:10 (P127S)

Доставка

Звичайна ціна

Проекційний екран необхідний для отримання зображення високої якості на екрані. Саме висока якість виконання всіх складових елементів конструкції і характеризує проекційні екрани XGiMi.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Проекційний екран XGiMi 92" 16:10

Високоміцний матеріал

Проекційний екран необхідний для отримання зображення високої якості на екрані. Саме висока якість виконання всіх складових елементів конструкції і характеризує проекційні екрани XGiMi. Оригінальна телескопічна (висувна) конструкція екрана, забезпечить максимальний комфорт при його використанні.

Підготовка до перегляду улюбленого кіно за кілька секунд

Телескопічна конструкція екрана XGiMi 92" 16:10 дозволить Вам всього за кілька секунд підготувати проекційний екран для перегляду улюблених кінострічок з чудовою передачею кольору, без необхідності застосування додаткових деталей та аксесуарів для його установки.

Високоякісний матеріал екрану

Проекційний екран поєднує в собі кілька шарів з високоякісних матеріалів: пластикове покриття, ПВХ (термопластичний полімер вінілхлориду), а також скловолокно. Нижня частина екрану XGiMi 92 "виготовлена з алюмінієвого сплаву. Застосування перерахованих вище матеріалів забезпечить тривалий термін служби екрану, а подвійне демпфірування (запобігання коливань) забезпечить стійкість задньої частини екрану.

Зображення в 1.2 рази яскравіше та чіткіше

Проекційне полотно характеризують два основних параметри: коефіцієнт посилення (відображення) і кут огляду. Саме коефіцієнт посилення - це основний параметр, який впливає на якість зображення. При прямій проекції значення даного коефіцієнта варіюється від 1 до 1.2. Коефіцієнт посилення екрану XGiMi 92 "прийнятий за 1.2 (прекрасно підійде для освітлених офісів, залів, аудиторій, кімнат) - забезпечить високу якість зображення та чудову передачу кольорів.

Кут огляду даної моделі проекційного екрану складає 160 градусів - це дуже зручно, якщо в аудиторії, кімнаті знаходиться велика кількість глядачів.

Чорна облямівка, яка розташована по периметру полотна XGiMi 92 ", необхідна для посилення сприйманого рівня контрастності зображення. Формат екрану XGiMi 92 "(співвідношення сторін) 16:10. Це широкий формат, який призначений для комп'ютерів, ноутбуків і застосовується в професійній техніці, як правило для проведення презентацій, перегляду фільмів і т.ін.

Визначення необхідної діагоналі екрана

При співвідношенні сторін екрану 16:10, для забезпечення найбільш оптимального сприйняття зображення на екрані, відповідно до Міжнародного стандарту InfoComm, діагональ проектованого екрана визначається наступним чином:

Необхідно розділити довжину приміщення на 2.

Незалежно від того куди Ви плануєте їхати: в офіс, в парк, додому, на виставку або в розважальний центр, завдяки портативності проекційного екрану XGiMi 92 "Ви завжди зможете взяти його з собою.

Тип: Підлоговий проекційний екран
Бренд: XGIMI
Розмір: 198 x 124 см
Формат полотна: 16:10
Коефіцієнт посилення полотна: 1.2
Кути огляду полотна: 160°
Додатково: Механізм повернення та система фіксації полотна
Вага екрану, кг: 10.5
Вага екрану в упаковці, кг: 12.5