Trade-in

Якщо ви завзятий користувач техніки екосистеми або просто вирішили змінити свій старий смартфон Xiaomi на новий - скористайтеся нашою послугою Trade-In і вигідно обміняйте свій старий ґаджет на новий.

Важливо: Пристрій, який ви хочете обміняти на новий, в будь-якому разі має попередньо пройти огляд і оцінку в нашому сервісному центрі. Тільки лише після отримання експертної оцінки від наших фахівців відбувається підтвердження оціночної суми та можливості обміну.

Оцінка та обмін відбувається тільки в нашому сервісному центрі, розташованому в Києві! Тому, якщо Ви перебуваєте в іншому місті, але хочете здійснити обмін, відправляйте свої гаджети «Новою Поштою».

У чому суть сервісу Trade IN?

Trade-In надає можливість обміну техніки (смартфонів / планшетів) старого пристрою з екосистеми на новий.

Таким чином вам не потрібно турбуватися про утилізацію або продаж старого ґаджету, а новий ви зможете придбати у нас зі знижкою (розмір знижки визначається в нашому Сервісному Центрі на підставі стану вашого пристрою).

Увага: ваш смартфон / планшет повинен бути у робочому стані.

Щоб скористатися сервісом Trade-In - просто зателефонуйте нам (063)776-71-20

У будні з 10-00 до 18-00

E-mail: [email protected]

Правила участі в програмі

Стати учасником програми Trade-in може особа, що досягла повноліття, при наявності паспорту та ідентифікаційного номеру. У разі якщо стать пред'явника вище зазначених документів не відповідає статі особи, на яку видано дані документи та/або особи, зазначені в наданому паспорті та довідці, є різними, та/або зовнішність особи, що надає документи, не збігається із зовнішністю особи, що зображена в паспорті, працівник магазину відмовляє пред'явнику таких документів в участі в програмі обміну. Програма обміну діє за умови придбання товарів та послуг за готівковий розрахунок.

Старе обладнання має бути:

  • в робочому стані;
  • не мати слідів пошкодження рідиною (слідів корозії), тріщин, відколів, які порушують цілісність апарату;
  • без виламаних/непрацюючих кнопок, виламаних роз'ємів для зарядки пристрою- без встановленого блокування під одного оператора зв'язку;
  • не перебувати в розшуку;
  • без встановлених паролів та кодів на обладнанні.

Огляд старого обладнання здійснюється безпосередньо працівниками сервісу при зверненні клієнта, висновок про відповідність старого обладнання умовам даної програми співробітник сервісу приймає одноособово. Претензії з приводу зазначеного вище висновку про відповідність/невідповідність старого обладнання умовам програми Організатором не приймаються.

Фактична умовна вартість старого обладнання встановлюється працівником сервісу одноособово на підставі виявлених пошкоджень при огляді обладнання.

У разі, якщо вартість покупки учасника дорівнює або є меншою від суми знижки, на яку він має право згідно умов даних правил, учасник сплачує за здійснену покупку 0,01 грн. При цьому різниця вартості покупки та знижки учаснику акції не виплачується, не компенсується та не може бути використана останнім для здійснення наступних покупок або передана третім особам.