Пухова ковдра Xiaomi 8H Y1 220 * 240 см 1700 г

  • Білий

Доставка

Звичайна ціна

Легка та неймовірно тепла

8H Y1 - дуже тепла ковдра складається на 95% з натурального гусячого пуху. Гуси вирощуються в спеціально відведених екологічно чистих місцях - поблизу альпійських гір, завдяки чому пух вбирає в себе унікальні властивості краси, тепла та легкості. Застосування такого м'якого та легкого матеріалу дозволило створити ковдру практично невагомою, яка зігріє вас навіть в самому холодному приміщенні.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Виключно натуральні матеріали

Гусячий підшерсток

Ковдра складається на 95% з натурального гусячого підшерстя. Гусячий пух дуже м'який і приємний на дотик матеріал, який має унікальну властивість - зберігати тепло. Він забезпечує чудовий повітрообмін, легко відновлює свою первинну форму при стисненні і має високий ступінь пружності. Кожна пушинка здатна утримувати тепла більш ніж будь-який інший матеріал, що підкреслює його унікальні характеристики і по праву зберігає за ним «звання» - кращого натурального наповнювача.

Ковдра пухова 8H Y1 220 * 240 см 1700 г дівчина укрита ковдрою

Цілком достатньо для однієї людини

Ковдра великого розміру

Ковдрою 8H Y1 дуже приємно вриватися, вона досить великого розміру - 220 х 240 см, а зовнішня тканина, виконана з натуральної бавовни, яка не буде електризуватися або шарудіти, що безумовно створює додатковий рівень комфорту під час відпочинку або сну.

Ковдра пухова 8H Y1 220 * 240 см 1700 г на ліжку

Доброго ранку

Прокидатися в прекрасному настрої

Показник чистоти пуху в ковдрі 8H Y1 дорівнює 95%. А також розташування роздільників в підкладці під кутом 59° сприяє більш ефективному повітрообміну та збереженню тепла. Застосування великого гусячого пуху (який не збивається навіть після прання та забезпечує неперевершену легкість ковдри), в якості матеріалу наповнювача, зовнішня поверхня 8H Y1 з довговолокнистої бавовни (щільність якої = 80 ниток/см), а також великий розмір - 2.2 х 2.4 метра - сприяють чудовому відпочинку та забезпечать прекрасний настрій на весь майбутній день.

Ковдра пухова 8H Y1 220 * 240 см 1700 г доброго ранку

Утеплювач з альпійської місцевості

Пух з гусей вирощених в Сунгарі

Пух, що використовується як наповнювач для ковдри 8H, береться з підшерстя гусей, місцем проживання яких є північно-східний альпійський регіон - Сунгарі. Гуси, які виростають в цих широтах, мають особливу стійкість до сильних морозів, за рахунок натурального засобу захисту - пуху, який чудово зберігає тепло.

Ковдра пухова 8H Y1 220 * 240 см 1700 г білий гусак

Великий пух з високим ступенем теплоізоляції

Краще утримання тепла

Природна структура пуху складається з десятки тисяч мікроотворів, які забезпечують хороший повітрообмін, перешкоджають проникненню холодних потоків повітря із зовнішнього середовища та забезпечують збереження тепла. З підшерстя одного білого гусака виходить до 30 грам найціннішого пуху.

Ковдра пухова 8H Y1 220 * 240 см 1700 г пух крупним планом

Топові показники комфорту

Поглинання вологи та антибактеріальний ефект

За час сну з тіла людини може виходити до 400 грам вологи. Унікальність ковдри 8H Y1, проявляється також в здатності поглинання вологи. За рахунок пористої структури пуху з діаметром мікропор 0.4 мм і хорошого повітрообміну, волога швидко випаровується з матеріалу, що забезпечує антибактеріальний ефект, перешкоджаючи розмноженню шкідливих мікроорганізмів.

Ковдра пухова 8H Y1 220 * 240 см 1700 г повітрообмін

Тепла та м'яка

Високий показник наповнюваності

Від наповнюваності ковдри залежать вельми важливі показники для ковдри - наскільки вона буде м'яка та тепла. Гусячий пух здатний утримувати великий об'єм повітря, але при цьому виріб практично невагомий. Ковдра 8H Y1 пройшла контроль DTC за визначенням рівня наповнюваності, результат якого перевищив показник в 238 мм, що безсумнівно підкреслює високу якість виробу, яка покликане «дарувати тепло».

Ковдра пухова 8H Y1 220 * 240 см 1700 г грудку пуху

Ідеальний рівень чистоти

Ніякого сміття та бруду

Особлива технологія промивки пуху сприяє практично 100% показнику видалення сміття, пилу та інших забруднень з матеріалу. В процесі тестування, ковдра успішно пройшла випробування прання в гарячій воді, полоскання, просушування. Крім того, варто відзначити, що матеріал не містить формальдегідів і інших шкідливих добавок. В результаті багаторазових процесів тестування DTC, наповнювач ковдри був відзначений показником чистоти 990+ мм, що підкреслює безпеку матеріалу та дозволяє його використання для сну.

Ковдра пухова 8H Y1 220 * 240 см 1700 г порівняння пуху

Внутрішні перегородки

59° кут нахилу

Особлива конструкція роздільників в підкладці розташованих під кутом 59°, забезпечує найбільш рівномірний розподіл пуху. Застосування особливої технологій при виробництві ковдри 8H, сприяє найбільш ефективному захисту матеріалу від впливу зовнішнього середовища.

Ковдра пухова 8H Y1 220 * 240 см 1700 г характеристики матеріалу

Ефективне «відведення» вологи

Перфорована структура

Процес однорідного перфорування тканини, яка розташована під кутом 45˚, сприяє більш ефективному «відведенню» вологи з матеріалу. Така конструкція збереже основну властивість домашнього ковдри - збереження тепла.

Ковдра пухова 8H Y1 220 * 240 см 1700 г перфорована тканина

Розробка Lance Li

Популярна в багатьох країнах

Про розробку унікального ковдри 8H Y1 подбав Lance Li - конструктор-дизайнер, який зумів втілити мрії багатьох в реальність та створити продукт, який завдяки своїй унікальності та топовим якісним характеристикам, користується попитом у багатьох країнах.

Ковдра пухова 8H Y1 220 * 240 см 1700 г дизайнер-конструктор

Перешкода виходу пуху

Більш ретельне зшивання

Прострочки обшивального матеріалу навколо пуху здійснюється голками №9 (на 1 мм тонше голок №11). Вони забезпечують більш щільне прилягання матеріалу при зшиванні. Після цього робиться прострочки з використанням голок №14, для більш щільних швів, які перешкоджають виходу пуху з виробу. Крім того, прошивання виробу з усіх боків з урахуванням особливої конструкції роздільників, дозволяє зберегти пуху «природну» форму та більш ефективно зберігати тепло.

Ковдра пухова 8H Y1 220 * 240 см 1700 г прошивання виробу

Комфортний аксесуар

Чохол для перенесення ковдри

Ковдра 8H Y1 комплектується з «грушоподібним» чохлом, який має замок-застібку та гачок з тканини. Варто відзначити, що чохол виконаний з непромокаючого матеріалу, який забезпечить захист ковдри від вогкості та попадання вологи.

Ковдра пухова 8H Y1 220 * 240 см 1700 г чохол

Тип: Ковдра
Бренд: 8H
Матеріал наповнювача: Гусячий пух (95%)
Зовнішня тканина: 100% бавовна
Розмір: 220 см x 240 см
Вага ковдри/наповнювача: 1500 г/ 170 г (похибка ± 5%)
Колір: Білий