Пуховий жилет Xiaomi Uleemark short sleeves down jacket L Black 117304004

  • Чорний

Доставка

Звичайна ціна

Стильний пуховик без рукавів дозволить вам займатися спортом, активно відпочивати, подорожувати і при цьому абсолютно не буде вас обтяжувати своєю вагою. В залежності від розміру його маса не перевищує 300 грам.

Теплий качиний пух

В якості утеплювача жилета використаний натуральний качиний пух. Він екологічно чистий, легкий, довговічний, має дуже високі теплоізоляційні властивості і здатний стискатися і відновлювати повністю свій об'єм.

Ідеальний для подорожей

Ви можете упакувати жилет в невеликий конверт, який дозволить вмістити його у будь-яку дорожню сумку або міський рюкзак. Крім того, жилет може бути використаний як U-подібна подушка, що особливо корисно під час поїздок і подорожей.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Пуховий жилет Uleemark short sleeves down jacket

Стильний пуховик Uleemark short sleeves down jacket виконанний з поліестеру, що забезпечує прекрасний захист вітру, а також натурального качиного пуху, який зберігає тепло вашого тіла. Меленький об'єм і низька вага дозволяють брати жилет з собою на випадок несподіваного похолодання як на роботу, так і в тривалу подорож.

Uleemark-short sleeves-down jacket

Ідеальний качиний пух

Ваше тепло збереже високоякісний пух

В якості утеплювача жилета використаний натуральний качиний пух. Він екологічно чистий, легкий, довговічний, має дуже високі теплоізоляційні властивості і здатний стискатися і відновлювати свій об'єм.

Uleemark-short sleeves-down jacket

Утеплювач на 90% складається з високоякісного пуху з індексом 750FP. Індекс FP (Fill Power) - це відношення займаного пухом об'єму до його ваги, він оцінює не кількість пуху, а його якість. Індекс 750-850FP присвоюється професійним речей з пуховим наповнювачем - спеціалізованим курткам, альпіністським спальникам.

Uleemark-short sleeves-down jacket

Захисна тканина

Нейлонова тканина захищає від вітру

Пуховий жилет покликаний зберігати тепло вашого тіла, тому клітинки, що містять натуральний пух, прошиті спеціальним чином, щоб перешкоджати проникненню вітру.

Mi-wool-thin-jacket-black

Особливий крій

Комір і манжети утримують тепло

Для утримання тепла дизайнери особливу увагу звернули на манжети під руками, комір і застібку, оскільки саме через ці частини жилета тіло втрачає тепло. Високий комір і капюшон захищають горло і голову від холоду.

Mi-wool-thin-jacket-black

Плече і задня частина виконані по особливому крою, який дозволяє зберігати високу рухливість і комфорт при русі.

"Змійка" всесвітньо відомої японської фірми YKK працює надійно і не "зажовує" тканину підкладки. Під застібкою-блискавкою нашитий теплоізолюючий клапан.

Mi-wool-thin-jacket-black

Легкий, немов пір'їнка

Жилет мало важить і займає небагато місця

Неймовірно легкий жилет дозволить вам займатися спортом, активно відпочивати, подорожувати і при цьому абсолютно не буде вас обтяжувати своєю вагою. Залежно від розміру його маса не перевищує 300 грам.

Uleemark-short sleeves-down jacket

Зручна в місті або подорож

Жилет легко збирається в спеціальний мішечок

Для тих випадків, коли жилет вам не потрібний, ви можете упакувати його в невеликий конверт. Це дозволяє вмістити теплу і надійну безрукавку в будь-яку дорожню сумку або міський рюкзак.

Крім того, жилет може бути використаний як U-подібна подушка, що особливо корисно під час поїздок і подорожей в кріслах, не обладнаних підтримкою шийної частини хребта.

Uleemark-short sleeves-down jacket

Uleemark-short sleeves-down jacket

Uleemark-short sleeves-down jacket

Тип: Пуховий жилет
Бренд: Uleemark
Матеріал: Нейлон 20D, натуральний качиний пух
Додатково: Захист від вітру і вологи
Модель: Унісекс
Розмір: L
Колір: Чорний