Пульверизатор Xiaomi Yijie Spray Bottle YG-01

«Незамінний» помічник в побуті від Yijie

Догляд за кімнатними рослинами приносить задоволення багатьом людям. Тому обприскувачі для рослин також цікавлять багато споживачів. За допомогою високоякісного розпилювача води Yijie, кімнатні рослини будуть забезпечені достатньою кількістю води.

Більш того, Yijie Spray Bottle YG-01, допоможе «привести в порядок» скляну поверхню, вимити дверцята, завдяки легкому розпорошенню у вигляді щільного водяного туману.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Міцна конструкція та циліндричний дизайн

ПЕТ термопластик

Портативний обприскувач YG-01 має компактну конструкцію та циліндричну форму зі стильними вигинами корпусу. Корпус виробу виготовлений з якісного термопластика (ПЕТ), який відрізняється хорошими характеристиками міцності і є безпечним матеріалом для навколишнього середовища.

Крім того, застосування ПЕТ пластику дозволило зробити пляшку практично «невагомою» в порівнянні з більшістю пульверизаторів представлених на ринку.

Пульверизатор Yijie Spray Bottle YG-01 дівчина бризкає рослини

Рівномірне розпилення води

Форма обприскувача красивого гармонує з дизайном будь-якого інтер'єру, завдяки лаконічному поєднанню білого, помаранчевого та чорного кольорів. Форсунка пульверизатора є невеликим круглим отвором діаметром 0,3 мм для розпилення досить об`ємних струменів води.

Пульверизатор Yijie Spray Bottle YG-01 розпорошення води

Розпилення води під сильним тиском

Yijie YG-01 обладнаний гнучкою розпилювальної пружиною, яка пройшла численний тестування натискання (близько 30 000 разів) і сприяє стабільному процесу розпилення води під сильним тиском.

Пульверизатор Yijie Spray Bottle YG-01 перемикач

Досить для економного поливу кімнатних рослин

Об`єм ємності 300 мл

Об`єм розпилювача 300 мл, чого цілком достатньо, щоб окропити водою кімнатні рослини, квіти, а також для дрібних побутових потреб, наприклад, для змочування поверхні столу, скла для більш швидкого та легкого видалення пилу. Спеціальна гвинтова кришка, якою обладнаний обприскувач Yijie YG-01, перешкоджає випадковому виливанню води при нахилі або падінні.

Пульверизатор Yijie Spray Bottle YG-01 на столі

Тільки чиста вода

Обприскувач Yijie YG-01 призначений виключно для використання з чистою водою. У нього не можна заливати рідини з в'язкими домішками, оскільки це може засмітити форсунку та привести до поломки пляшки.

Пульверизатор Yijie Spray Bottle YG-01 скло

Тип: Пульверизатор
Бренд: Yijie
Модель: YG-01
Матеріал: ПЕТ (термопластичний полімер)
Ємність: 300 мл
Розмір: 25 х 5.3 х 5.3 см
Вага: 100 г