Рація Xiaomi BEEBEST Walkie-Talkie Black D301

Завжди на зв'язку

BEEBEST Walkie-Talkie — рація з якої ви завжди зможете залишатися на зв'язку, навіть якщо піднялися високо в гори. Саме тому рація є відмінним пристроєм для туристів, за допомогою якої в екстреній ситуації ви зможете покликати на допомогу.

Варто виділити ряд особливостей рації BEEBEST:

  • Має досить великий радіус дії — до 10 км, з чітким зв'язком без перешкод і спотворень;
  • Оснащена потужним акумулятором ємністю 3000 мАг, якого (при повному заряді) достатньо приблизно на 10 днів використання або на 1.5 місяця в режимі очікування;
  • Можна вручну налаштувати необхідну частоту;
  • Вельми швидкий процес зарядки акумулятора за допомогою стандартного USB порту;
  • Компактні габарити та невелика вага.

Отримати додаткові "фішки" рації

BEEBEST Walkie-Talkie — відмінна техніка для зв'язку в якій передбачена індикація стану заряду акумулятора, гніздо і бездротове з'єднання для навушників, радіо, а також особливе кріплення на пояс або лямку для більш зручного перенесення виробу.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Стабільний зв'язок та зручне управління

Рація BEEBEST D301 допоможе вам підтримувати зв'язок з людьми в експедиціях, не побоюючись втрати сигналу у високих горах та густих лісах, безпечно та високоефективно.

BEEBEST D301 має солідний зовнішній вигляд. Рація є досить компактною, щоб поміститися на долоні. Функціональні клавіші на D301 такі, як збільшення та зменшення гучності, клавіша активації мікрофона тощо, розташовані у зручному місці, що дозволяє користувачам легко виконувати основні операції однією рукою.

Рація BEEBEST Walkie-Talkie D301 в руках користувачів

Шифрування даних та підтримка 16 каналів зв'язку

Портативна рація BEEBEST працює за рахунок шифрування голосових повідомлень перед передачею. Цей метод допомагає краще захистити інформацію та обмежити інтерференцію сигналів, гарантуючи, що сигнали, що приймаються на обох кінцях, завжди будуть чіткими та безперервними.

Рація BEEBEST Walkie-Talkie D301 в автомобілі

BEEBEST D301 підтримує 16 каналів, що дозволяє користувачам швидко підключатися без ручного налаштування частоти. Перемикання між каналами також досить просте та швидке і здійснюється за допомогою круглого перемикача у верхній частині рації.

Крім того, користувачі можуть повністю налаштувати частоту підключення через програму управління прямо на смартфоні.

Рація BEEBEST Walkie-Talkie D301 вид зверху

Широкий робочий діапазон та підключення через Bluetooth

При потужності 5 Вт рація має досить широкий робочий діапазон. Відповідно до параметрів від виробника вона може працювати в діапазоні від 4 до 10 км від рівня моря, від 2 до 30 поверху у багатоповерхових будинках, від 1 до 5 км на рівнинній місцевості та від 0.5 до 3 км при використанні в транспортному засобі.

Звичайно, це лише теоретичні цифри, у процесі реального використання вони можуть змінюватися через вплив погодних факторів чи перешкод.

Мало того, що є можливість підключення до навушників через порт 3.5 мм, BeeBest D301 підтримує підключення через Bluetooth.

Рація BEEBEST Walkie-Talkie D301 на рюкзаку

Тривалий час використання

З ємністю акумулятора 3000 мАч рація може працювати безперервно близько 10 годин. Рація також обладнана зарядним портом Micro-USB, тому користувачі можуть повністю використовувати зарядні мобільні пристрої для поповнення енергії акумулятора.

Рація BEEBEST Walkie-Talkie D301 на землі

Тип: Рація
Бренд: BEEBEST
Модель: D301
Діапазон частот: 400 МГц - 470 МГц
Потужність: 5 Вт
Тип батареї: Літій-іонний акумулятор
Ємність акумулятора: 300 мАг / 11.4 Втг
Використання батареї: Близько 10 години (співвідношення передачі, прийому, очікування 5:5:90)
Робоча температура: -20 ~ 50 °C
Температура зарядки: 0 ~ 40 °C
Інтерфейс живлення: Micro-USB
Вхідні параметри: 5В == 2A
Номінальна напруга: 3.8В
Бездротове з'єднання: Подвійний режим Bluetooth 4.2
Вага: 195 г
Розмір: