Рація Xiaomi BEEBEST Walkie-Talkie (A308)

  • Чорний
  • 12 місяців
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Рація Xiaomi BEEBEST Walkie-Talkie (A308) має ультратонку та легку конструкцію, яка відрізняє її від інших традиційних рацій. Він важить лише 137 г і має товщину 16 мм. Корпус також розроблений, щоб дати користувачеві гарне захоплення.

Незважаючи на тонкий корпус, BEEBEST A308 має більшу проникаючу здатність і може долати великі відстані. Пристрій можна використовувати за температури навколишнього середовища від -20 ℃ до 50 ℃, що робить його сумісним для використання в різних умовах навколишнього середовища. Двостороння радіостанція також має ступінь водонепроникності та пиленепроникності IP54, що означає, що її можна занурювати у воду на глибину до 1,8 м.

Ультратонка рація BEEBEST A308 використовує найновішу технологію відведення тепла з алюмінієвого сплаву, що забезпечує високу проникаючу здатність. Дальність дії може становити як радіус 5 км, так і 30-поверховий офісний будинок. На відкритому повітрі радіус прийому рації може становити до 10 кілометрів, а в машині, що рухається, дальність прийому становить 3 кілометри.

У той же час він оснащений акумулятором великої ємності 2190 мАг, який можна використовувати безперервно протягом 13 годин. Акумулятор може забезпечити до 100 годин роботи в режимі очікування. Пристрій також поставляється з новою функцією частоти ефірного копіювання, яка дозволяє користувачеві одночасно копіювати 100 частот каналів на кілька рацій у найближчому стані прийому, без необхідності поєднання з пристроями окремо, що заощаджує час.

Тип Радіоаматорські
Бренд: BEEBEST
Дальність зв'язку, км до 10
Кількість каналів 20
Тип захисту Водонепроникні
Комплект поставки Рація – 1 шт., зарядний Type-C-кабель
Розміри 55 x 24 x 160 мм
Потужність 4 W
Колір Чорний
Призначення Портативні
Діапазон частот 430 – 440 MHz
Виробник BEEBEST
Країна реєстрації бренду Китай
Країна-виробник товару Китай
Артикул A308