Регульована сушарка для взуття Xiaomi Sothing Zero-Shoes Dryer White DSHJ-S-2111A

  • Білий

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Сушарка для взуття Xiaomi Sothing Zero-Shoes Dryer White  - невеликий, але дуже потужний пристрій, який швидко висушить ваше взуття та шкарпетки. У мокру та дощову погоду дуже легко промочити ноги, а це створює не лише неприємні відчуття, а й загрожує здоров'ю.

Технологія
У сушарку вбудований нагрівальний елемент PTC. Простота дизайну та низьке енергоспоживання забезпечують економічність цього пристрою. Важлива властивість PTC-елементів – їхня пожежо- та вибухобезпека. Температура ядра нагрівального елемента досягає 150°C, а поверхня підтримує постійну температуру 55-60°C. Ця температура вбиває всі мікроорганізми і не дає розмножуватися бактеріям, які викликають неприємний запах.

Рівномірне та швидке висушування
Два нагрівальні елементи розміщені на двох кінцях кільцеподібної пластини, яка може рівномірно розсіювати тепло, прискорюючи випаровування води та змушуючи вологе взуття швидко ставати сухим.

Продумана конструкція
Шнур живлення підходить до сушарки під кутом 90°, що дозволяє уникнути переломів у місці з'єднання та підвищує зручність установки сушарки.

Циркуляція гарячого повітря без "мертвих зон"
Поверхня виробу забезпечена 1926 отворами. Сушіння рівномірно просушує підошву і верхню частину взуття, утворюючи циркуляцію гарячого повітря в замкнутому просторі.

Для взуття різних розмірів
Конструкція, що подовжується, зберігає ефективність сушіння на високому рівні незалежно від розміру взуття.

Матеріали
Сушка виготовлена з вогнетривких та вогнестійких матеріалів. Автоматичний процес карбонізації зупиняє процес горіння, забезпечуючи надійну роботу.
Зручний розмір, невелика вага та стабільна робота зроблять сушарку Sothing Zero-Shoes Dryer White незамінним помічником будинку, в офісі та подорожі. Ваше взуття завжди буде сухим.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Ефективна технологія висушування

Сушарка для взуття Sothing Zero-Shoes Dryer White оснащена нагрівальним PTC-елементом, який забезпечує швидке та рівномірне висушування взуття. Цей елемент гарантує безпеку використання, підтримуючи постійну температуру, достатню для знищення бактерій та мікроорганізмів, та запобігає появі неприємних запахів.

Sothing Zero-Shoes Dryer White DSHJ-S-2111A фото 1

Продумана конструкція для зручності

Сушарка має зручний шнур живлення, який підходить до пристрою під кутом 90°, запобігаючи переломам та забезпечуючи зручність при встановленні. Її компактний розмір та невелика вага роблять її ідеальним помічником як удома, так і у поїздках.

Sothing Zero-Shoes Dryer White DSHJ-S-2111A фото 2

Надійність та довговічність

Виготовлена з вогнетривких та вогнестійких матеріалів, сушарка забезпечує надійну роботу та безпеку у використанні. Її конструкція, що подовжується, дозволяє ефективно сушити взуття різних розмірів, зберігаючи високий рівень ефективності.

Sothing Zero-Shoes Dryer White DSHJ-S-2111A фото 3

Тип Електросушарки для взуття
Бренд: SOTHING
Артикул DSHJ-S-2111A
Функції Антибактеріальна обробка
Потужність 20 Вт
Нагрівальний елемент PTC
Температура нагрівання 55 - 60 °С
Джерело живлення Від мережі
Матеріал Пластик
Розміщення приладу Всередині взуття
Додаткові характеристики Поширення тепла на 360°, Сушіння взуття при постійній температурі, Безпечний нагрівальний елемент PTC
Розміри 174 х 68 х 36 мм; 209 х 68 х 36 мм (у розкладеному вигляді)
Вага 0.32 кг
Колір Білий
Країна реєстрації бренду Китай
Країна-виробник товару Китай