Рельєфний глобус Xiaomi Deli 2164 HD luminous globe 25cm

Реалістична конструкція

Сферична поверхня глобуса Deli 2164 HD luminous globe виконана в реалістичній рельєфній формі, і нерівності видно, що дозволяє легко інтуїтивно зрозуміти ландшафт. Ви можете доторкнутися до горбистої місцевості та річки пальцями.

Відмінна видимість континентів, країн, океанів

На поверхні глобуса зображена карта світу з високою роздільною здатністю. Короткі написи географічного положення на китайській та англійській мовах, гори, річки, озера, моря, острови з океанічною течією чітко видно.

Світлодіодне підсвічування та циферблат

Ще однією родзинкою цього глобуса є наявність світлодіодного підсвічування і циферблата з чітким зазначенням різниці в часі. Тепер ви можете легко дізнатися різницю в часі в кожній країні.

Обертається на 360°

Вісь обертання земної кулі з'єднана з північним та південним полюсами, що дозволяє здійснювати кругове обертання на 360°. Кут нахилу імітує реальну форму нахилу Землі, що корисно для навчання та досліджень.

Стабільна хромована металева підставка

Опорна рама виробу виготовлена ​​з блискучого металу, а структура кронштейна та основи стабільна і володіє гарним фіксуючим ефектом.

Зручні габарити

Глобус має діаметр 25 см, який відповідає вимогам для навчання та використання в дослідженнях. Його зручно розміщувати і переміщати, не впливаючи на робочий та навчальний простір.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Глобус
Бренд: Deli
Модель: 2164
Матеріал опорної рами: Хромований метал
Діаметр глобуса: 25 см
Колір: Синій