Рисоварка Xiaomi Mi Home (Mijia) C1 3L White

Рисоварка Mijia C1 — незамінна річ на кухні для сучасних домогосподарок. Крім стриманого дизайну, який підходить для всіх кухонних приміщень, рисоварка відрізняється безліччю різних функцій для швидкого і якісного приготування різної смакоти.

Швидке приготування 8 порцій рису. Точний контроль температури.

З рисоваркою Mijia C1 потужністю 650 Вт і місткістю 3 літри, ви зможете приготувати до 8 порцій рису, чого вистачить, щоб нагодувати велику сім'ю. Залежно від різних режимів приготування, рисоварка Mijia може автоматично регулювати свою потужність. Крім того, в металевій ємності всередині рисоварки, використовується вдосконалена увігнута нагрівальна пластина зі спеціальним вкладишем в нижній частині, щоб рівномірно розподіляти тепло всередині та прискорити процес кипіння.

Температурний датчик NTC встановлений вище і нижче ємності для точного контролю температури в режимі реального часу.

Інтегрований режим розумного приготування

Помітною перевагою рисоварки Mijia C1 в порівнянні з іншими традиційними рисоварки є те, що вона оснащена 8 функціями з 24 різними режимами приготування. Зокрема, користувачі можуть вибирати 8 функцій приготування, таких як приготування на пару, приготування на воді, приготування рису, каші, супу. У той же час можна налаштовувати різний час приготування за допомогою 24 режимів, що підходять для різних продуктів і страв.

Приготує смакоту до вашого приходу додому

Зокрема, використовуючи режим швидкого кип'ятіння води (всього за 20 хвилин), користувачам просто потрібно вибрати режим приготування рису з гарячою водою і додати рис, що прискорить процес приготування рису.

Ви можете визначити точний час закінчення процесу приготування, покласти інгредієнти для приготування перед відходом на роботу і отримати смачну їжу, коли ви повернетеся додому, що дуже зручно.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс

На корпусі Mijia C1 знаходиться інтуїтивно зрозуміла і проста у використанні панель управління. Вся інформація та режими приготування передаються докладно, чітко під прихованою панеллю і вбудованим екраном, користувачі можуть легко налаштувати режим і спостерігати за роботою пристрою.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Рисоварка
Бренд: Xiaomi
Модель: MDFBZ02ACM
Номінальна потужність: 650 Вт
Ємність: 3 л
Матеріал чаші: Чавунний сплав
Номінальна напруга / частота: 220 В ~ / 50 Гц
Розмір: 325 х 244 х 202 мм
Колір: Білий