Робот для миття вікон Xiaomi Hutt Window Cleaning Robot W55 White

Потужне тягове зусилля

Робот-очищувач обладнаний безщітковим двигуном на 25000 об/хв, який забезпечує вертикальне тягове зусилля в 7 кг і ефективно очищає вікна від різних забруднень, використовуючи спеціальні «гусениці» і кутові датчики для вирішення проблеми прилипання та прослизання; а ІБП збереже робота від падіння в разі відключення живлення.

Повністю інтелектуальне планування шляху

Для управління роботом HUTT W55 передбачений ПДУ з декількома кнопками управління. Використання системи HUTTPLANING2.0, дозволяє роботові-мийнику спланувати траєкторію руху, забезпечити гнучке позиціонування і автоматичне повернення на місце після очищення.

Незалежно від того, чи є поверхня гладкою або шорсткою, ви можете відрегулювати тиск очищення, а розумний робот ефективно видалить патьоки води, піщаний пил, грязьові плями, акварельні ручки, сліди комах та інші поширені забруднення.

Багатошарова композитна конструкція чистячих елементів

В якості чистячих елементів робота використовується: Q-еластичний клейкий матеріал на зовнішньому шарі, гума у ​​внутрішньому шарі, міцний фрикційний матеріал і набір зубчастих елементів, спеціально призначених для кріплення на гладких поверхнях.

Дбайливе очищення поверхонь з різних матеріалів

Розумний робот скляне вікно від підлоги до стелі протирає дуже дбайливо. У той же час, за допомогою високоплотной тканини з великою кількістю волокон, він може ефективно поліпшити фактичну площу протирання і кут повороту. Після очищення тканину можна висушити та використовувати повторно.

Робот HUTT W55 може використовуватися для очищення настінної плитки, скляних і дерев'яних дверей, стекол і дзеркал та багатьох інших матеріалів.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Робот для миття вікон
Бренд: HUTT
Модель: W55
Матеріал: ABS пластик
Номінальна потужність: 90 Вт
Номінальна напруга: 24 В
Ємність акумулятора: 650 мАг
Розмір: 248 х 248 х 76.5 мм