Робот-пилосос миючий Xiaomi Viomi V2 Robot Vacuum Cleaner Gray

За допомогою розумного робота-пилососа Viomi V2, ви зможете в найкоротші терміни прибрати сміття з підлоги, килимів, сходів і з кожного куточка вашого будинку. Завдяки настільки «багатому» набору інтегрованих датчиків (10 датчиків), пилосос з легкістю визначить відстань до стін, меблів та інших об'єктів інтер'єру, автоматично адаптуючи потужність всмоктування.

Потужність всмоктування до 2150 Па

Пилосос Viomi V2 обладнаний безщітковим двигуном NIDEC створює силу всмоктування до 2150 Па, якої досить, щоб очистити підлогу і навіть килимові покриття від сміття.

Вологе прибирання

Після очищення приміщень від сміття, необхідно провести вологе прибирання. З пилососом Viomi V2 зробити це набагато простіше, він швидко пройдеться по заданому в APP додатку маршруту і протре вже чисті місця вологою мікрофіброю.

Відгуки користувачів
Роман Брашовецкий, 16.09.2019
Доброго дня. Коли очікується найближча поставка? Дуже потрібен у подарунок.
Адміністрація MIOT.UA 16.09.2019
Доброго дня, підписуйтесь на наш канал новин, а також канали соціальних мереж, і Ви один з перших дізнаєтеся про новинки в нашому магазині а також акції та знижки.
Всі відгуки

Чудовий дизайн

Більшість роботів-пилососів оснащених датчиком LDS дуже схожі один на одного. Але Viomi V2 виглядає дещо інакше. У нього дуже привабливий темно-сірий колір корпусу. Всередині «вежі» знаходиться той самий LDS-датчик, який сканує зони прибирання і допомагає незабаром скласти карту кімнати для більш ефективного прибирального процесу.

Центральну частину корпусу прикрашає фірмовий логотип виробника.

Робот пылесос моющий Viomi V2 Robot Vacuum Cleaner Gray крупным планом

Ефективне очищення різних підлогових покриттів

Внизу пилосос оснащений основною та бічними щітками (видаляють сміття уздовж стін) для прибирання сміття з поверхні підлоги та килимів. Основна щітка виготовлена з комбінації термопластичного еластомеру та міцного нейлонового матеріалу. Основна щітка в комбінації з кутовими ефективно збирає сміття, на своєму шляху направляючи його в канал всмоктування.

Завдяки двом великим коліщаткам, робот-пилосос Viomi V2 здатний долати перешкоди заввишки до 20 мм.

Робот пилосос миючий Viomi V2 Robot Vacuum Cleaner Gray особливості переміщення

Ось це міць!

Потужність всмоктування 2150 Па і 3 режими очищення

На вигляд компактний робот-пилосос Viomi V2 має потужність всмоктування 2150 Па. Завдяки настільки посиленому всмоктуванню, пилосос може з легкістю поглинати пил з підлоги та килимів, а також всмоктувати більші частки, такі як рисові зерна, соєві боби і навіть невеликі сталеві кульки.

У розумному пилососі передбачено 3 режими очищення для різних потреб: еко, нормальний, турбо. Рівень шуму V2 становить близько 69-76 дБ.

Робот пилосос миючий Viomi V2 Robot Vacuum Cleaner Gray конструкція

Картографія та навігація

Як вже розповідалося раніше робот-пилосос Viomi V2 за допомогою LDS-лазера, сканує зони прибирання в радіусі 360 градусів, становить карту прибирання, після чого він вже готовий приступити до прибирального процесу. Карта переміщення допомагає роботу методично рухатися по прямих лініях вперед-назад, очищаючи забруднені ділянки приміщення.

Крім того, робот-пилосос зберігає в пам'яті кілька створених карт прибирання приміщення, що робить його ідеальним для багаторівневих будинків.

Робот пилосос миючий Viomi V2 Robot Vacuum Cleaner Gray навігація

Великий резервуар для води ємністю 560 мл

Viomi V2 має один з найбільших резервуарів для води серед роботів-пилососів представлених на ринку. Резервуара для води ємністю 560 мл, вистачить для вологого прибирання великого приміщення. Це ідеальний варіант для середніх і великих будинків або квартир.

Для вологого прибирання передбачені спеціальні насадки з мікрофібри, волокна яких вбирають воду та зволожують очищену поверхню підлогового покриття.

Робот пилосос миючий Viomi V2 Robot Vacuum Cleaner Gray елементи конструкції

До 120 хвилин прибирання на одному заряді

Робот-пилосос Viomi V2 укомплектований акумулятором ємністю 3200 мАг, при повному заряді якого, пилосос може проводити прибирання близько 120 хвилин. При недостатньому рівні заряду, пилосос повертається на підзарядку до док-станції.

Робот пилосос миючий Viomi V2 Robot Vacuum Cleaner Gray док станція

Особливості управління через APP

В APP додатку, ви можете перемикатися між режимами роботи, планувати роботу пилососа (задаючи певний час прибирання), контролювати його переміщення, встановлювати обмеження для заборони руху в певних ділянках кімнати.

Робот пилосос миючий Viomi V2 Robot Vacuum Cleaner Gray додаток

До того ж, ви можете активувати зональне прибирання для наведення чистоти в рамках певної кімнати або відрізка приміщення.

Робот пилосос миючий Viomi V2 Robot Vacuum Cleaner Gray елементи дизайну

Тип: Робот-пилосос (з вологим прибиранням)
Бренд: VioMi
Матеріал: ABS пластик
Ємність батареї: 3200 мАг
Номінальна напруга: 20В ⎓
Номінальна потужність (пилососа): 33 Вт
Номінальний вхідний струм: 1.2А
Тривалість роботи на одному заряді: ~ 120
Сила всмоктування: 2150 Па
Робочий діапазон: 100 - 150 квадратних метрів
Об`єм контейнера для пилу: 600 мл
Об`єм контейнера для води: 560 мл
Фільтр НЕРА: Є
Максимальна висота порога: 20 мм
Рівень шуму: ~ 76 дБ
Управління: APP додаток
Вага: ~ 3.3 кг
Розміри: Ф 350 x 94.5 мм
Колір: Темно-сірий
Характеристики зарядної док-станції: Розмір: 53.9 x 74.6 x 99.5 мм
Номінальна вихідна напруга: 20В ⎓
Номінальний вихідний струм: 1.2A
Відгуки користувачів
Роман Брашовецкий, 16.09.2019
Доброго дня. Коли очікується найближча поставка? Дуже потрібен у подарунок.
Адміністрація MIOT.UA 16.09.2019
Доброго дня, підписуйтесь на наш канал новин, а також канали соціальних мереж, і Ви один з перших дізнаєтеся про новинки в нашому магазині а також акції та знижки.
Додати коментар